SVEIKATA

Vienas dalykas, kuris visada pavyks
2 min read

1 vasario, 2020 < 1 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Vienas dalykas, kuris visada pavyks
2 min read

Reading Time: < 1 minute

Būna dienų, kai niekas nevyksta pagal planą. Būna dienų, kurios prasideda nuostabiai, o tada pyst ima ir sugriūva: žmonės nuvilia, višta sudega, vaikai suserga, draugai pavėluoja, marškiniai neužsisega, kava nudegina… daugiau nepasakosiu, nes jau imsist tikėt, kad šiam pasauly nieko gero nėra.

Bet yra. Ir tas dalykas yra sportas. Taip, žinau žinau, kad jūs žinote, jog turite pradėti sportuoti, žinote, jog turite judėti. Bet nejudat. O visi, kaip susitarę – nuo mokslininkų iki tokių verso ryklių kaip Richardas Bransonas, sako, kad sportas yra magiška piliulė, kai kalbame apie smegenų darbą, gerą formą ir didesnį pasitenkinimą gyvenimu.

Bet trumpam atsitraukime nuo dailesnių formų ir į sportą pažvelkime iš kiek kitokio kampo. Man atrodo, kad judant labai svarbu turėti kažkokį tikslą. Kodėl? Nes kai nė vienas dalykas dienoje neina pagal planą, sportas gali tapti tuo, kas visada pavyks, kas sugrąžins pasitikėjimą savimi, ramybę ir dieną leis užbaigti jaučiantis prasmingai. Nesakau, kad turite išstumti 200 kg štanga. Gal užteks ir 50 pritūpimų – po 10 už kiekvieną pasijungimą į socialinius tinklus. Galbūt ir 20 būtų neblogai. Galbūt – tai galėtų būti ir kėgelio pratimai žiūrint mėgstamą serialą, veido mankšta stovint automobilių spūstyje ar šaltas dušas iš ryto.

Laimes dieta Patreon banner

Kasdien sau užsiduok mažą tikslą, už kurį būsi atsakingas tik tu. Ir nesvarbu, kas tądien paėjo ne taip, kaip planuota – darbe, namuose, pasaulio ekonomikoje, visada bus dalykas, kuris baigėsi gerai: tu nubėgai greičiau, tu padarei daugiau asilenkimų ar priartėjai prie špagato…
 Galbūt kitiems diena ir nepavyks, bet tik ne tau – juk įgyvendinai užsibrėžtą tikslą.

O čia mano laaabai seniai darytas veido mankštos video – gal įkvėps 😉

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).