PODCAST SVEIKATA

„Popietė su vaistininku“: vaikų sveikata ir kova su PMS1 min read

20 spalio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

„Popietė su vaistininku“: vaikų sveikata ir kova su PMS1 min read

Reading Time: < 1 minute
Šįkart „Popietė su vaistininku“ tęsia gerus darbus: vaistininkas Arnas Janušauskas ir toliau kalbės apie mažųjų sveikatą bei atsakys į mamų mums siųstus klausimus.

Antrojoje laidos pusėje (nuo 16 minutės) su vaistininke Giedre Tautkevičiene paliesime itin jautrią, priešmenstruacinio sindromo temą. Giedrė itin jautriai ir išsamiai pažvelgė į šią temą ir pasidalijo savo asmenine patirtimi. Laukia daugybė praktinių patarimų, įžvalgų bei rekomendacijų, kurios kol kas yra dar visiška naujovė sveikatos srityje – viskas tam, kad PMS neišbrauktų jūsų iš gyvenimo. Kaip sumažinti skausmus, kaip palengvinti simptomus bei susidoroti su nuotaikų svyravimais? Kviečiame žiūrėti!

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

Laimes dieta Patreon banner

 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).