SVEIKATA

„Popietė su vaistininku“: taisyklingas papildų vartojimas + vaikų dantų priežiūra1 min read

10 lapkričio, 2020 < 1 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

„Popietė su vaistininku“: taisyklingas papildų vartojimas + vaikų dantų priežiūra1 min read

Reading Time: < 1 minute

Šįkart GINTARINĖS VAISTINĖS tinklalaidėje – dar dvi įdomios ir nuo mūsų kasdienės rutinos neatsiejamos temos.

Pirmoji jų, mano asmenine nuomone, turėtų tapti privalomąja medžiaga mokyklose, nes po pokalbio su vaistininke Dominyka Petruškaite supratau, kad tiek metų gerdama vitaminus ir maisto papildus, niekada nesusimąsčiau apie tai, kaip jie sąveikauja tarpusavyje. Pasirodo, saujomis geriami vitaminai naudos neduoda – juos reikia grupuoti, daryti tarp jų pertraukas ir turėti omenyje, kad kai kurie papildai tarpusavyje konkuruoja, t.y. varžosi, kurio daugiau įsisavins organizmas.

Tad apie tai, ką ir su kuo derinti, kokių maisto papildų kombinacijų vengti ir kuo užsigerti vitaminus ir maisto papildus – pirmojoje laidose dalyje.

Laimes dieta Patreon banner

Na, o antroji „Popietė su vaistininku“ dalis bus skirta vaikų šypsenoms. Ar žinojote, kad vaikui dantų pastos ant šepetėlio reikia tepti tiek, kokio dydžio yra jo mažojo pirštelio nagas? Su vaistininke Raimonda Trunce kalbėsimės mažųjų higieną – nuo bedantės burnos priežiūros iki pieninių dantukų. Kada jau mažyliui leisti pačiam valytis dantis, kaip parinkti tinkamą pastą ir dantų valymąsi paversti smagia pramoga? Išduosiu paslaptį – Raimonda man parekomendavo tabletes dantų apnašų indikacijai – jų dėka, vaikas gali pasitikrinti, ar tinkamai nusivalė dantis… Kviečiu žiūrėti!

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).