SVEIKATA

„Popietė su vaistininku“: nerimas ir stresas + superpapildai33

17 lapkričio, 2020 < 1 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

„Popietė su vaistininku“: nerimas ir stresas + superpapildai33

Reading Time: < 1 minute

Šįkart GINTARINĖS VAISTINĖS tinklalaidėje „Popietė su vaistininku“ džiaugsmingai pasinėrėme į ne itin džiaugsmingą temą – su vaistininke Sigita Korbutaite kalbėjome apie nerimą ir stresą. Kuo mūsuose įprasta gydyti stresą? Kodėl raminamieji vaistai – ne išeitis, kai tiesiog nerviniesi? Kokiomis
aplinkybėmis jie dažniausiai skiriami? Ar nuotaikų svyravimai dėl PMS ir dėl iššūkių darbe – tas pats, ar abiem atvejais padėtų tos pačios priemonės? Kaip kovoti su lėtiniu stresu ir kokie ženklai, išskyrus nuotaiką, dar išduoda, kad mūsų gyvenime per daug įtampos? Klausimų daug, bet vaistininkės patarimų dar daugiau.
O antroji laidos dalis skirta superpapildams – su vaistininke Giedre Tautkevičiene aptarsime dar vieną grupę užjūrio lobių – raudonųjų mielių ryžių ekstraktą, ciberžolę ir spiruliną. Apie kiekvieną jų būtų galima ruošti atskirą laidą. Bet trumpai – raudonųjų mielių ryžių ekstraktas padeda sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje, spirulina – stabdo oksidacinius procesus mūsų kūne, didina ištvermę, reguliuoja cukraus kiekį ir… toliau papasakos Giedrė, kuri, kaip pati prisipažįsta, jaučia didelę meilę ciberžolei – augalui, kuri Pasaulio Sveikatos Organizacija yra pripažinusi pačiu naudingiausiu iš augančių mūsų Žemėje.
Mums gera jumis rūpintis – nepamirškite savimi pasirūpinti ir jūs!

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

Laimes dieta Patreon banner

#REKLAMA

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).