PODCAST SVEIKATA

„Popietė su vaistininku“: masknė + laimės hormonų šaltiniai33

1 gruodžio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

„Popietė su vaistininku“: masknė + laimės hormonų šaltiniai33

Reading Time: < 1 minute
Gintarinė Vaistinė tinklalaidė „Popietė su vaistininku“ šįkart rimtai nusiteikusi pakelti jūsų laimės rodiklius!
🔸 Sveika, švytinti oda – vienas jų, tačiau, deja, karantino atnešti pokyčiai itin smarkiai atsiliepia jos grožui. MASKNĖ – aknė ir bėrimai, susidarantys dėl kaukių nešiojimo, mus veidrodžiuose lydi kone kasdien. Pasak vaistininkės Sigitos Korbutaitės, masknei įtakos turi ne tik pačios apsauginės kaukės, bet ir stresas. Kaip rūpintis savo oda, kokius reikalavimus kelti veido kaukėms ir kaip gydyti spuogelius – pirmojoje laidos dalyje.
🔸 O nuo penkioliktos laidos minutės jūsų ekranus užplūs dar daugiau laimės. Nusikelsime į Kauną, kur su vaistininke Raimonda Trunce kalbėsimės apie laimės hormonus: dopaminą, seratoniną, oksitociną ir endorfinus. Ar jie atkeliauja piliulės formoje? Kokie maisto produktai ar kasdieniai įpročiai mūsų kūne uždega geros nuotaikos variklius? Skirkite pusvalandį gražiai odai ir puikiai nuotaikai.

Kviečiame žiūrėti!

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

Laimes dieta Patreon banner
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).