PODCAST SVEIKATA

„Popietė su vaistininku“: lėtinis stresas + saugus pirkimas internetu1 min read

26 sausio, 2021 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

„Popietė su vaistininku“: lėtinis stresas + saugus pirkimas internetu1 min read

Reading Time: < 1 minute
Šįkart GINTARINĖS VAISTINĖS tinklalaidė „Popietė su vaistininku“ pirmenybę teiks jūsų ramybei. Vaistininkė Dominyka Petruškaitė papasakos apie lėtinį stresą: kokie požymiai jį išduoda, koks jo poveikis organizmui ir kaip atgauti gyvenimo džiaugsmą ir energiją darbams.
Antroji laidos dalis skirta ramybei perkant internetu. Įdomios ir netikėtos vaistininkės Robertos Janulytės įžvalgos apie tai, kuo skiriasi elektroninė parduotuvė nuo vaistinės internete, patarimai, kaip saugiai pirkti papildus užsienyje, ir kokios „raudonos vėliavos“ išduoda, kad jūsų pirkinys gali neturėti norimo poveikio – tai itin naudinga informacija tiems, kurie domisi sveikatos inovacijomis ir nori išbandyti kažką naujo.
Kviečiame žiūrėti!

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).