SVEIKATA

„Popietė su vaistininku“: kova su parazitais + užjūrio lobiai1 min read

3 lapkričio, 2020 < 1 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

„Popietė su vaistininku“: kova su parazitais + užjūrio lobiai1 min read

Reading Time: < 1 minute

Šįkart GINTARINĖS VAISTINĖS tinklalaidėje „Popietė su vaistininku“ – apie tai, kas toli, ir tuos, kurie labai arti. Turime omenyje temą, kurią aptarsime su vaistininke Roberta Janulyte. Su farmacininke kalbėsime apie tuos, kurie mus valgo: utėles, kirmėles ir blakes, paneigsime mitus ir išgirsite daugybę naudingų patarimų, kaip saugotis ir kuo gydytis.

Na, o į užjūrį mus nukels vaistininkė Giedrė Tautkevičienė, kuri papasakos apie ypatingus sveikatos lobius, dėl kurių šiuo metu pamišęs visas pasaulis – tai šafranas, kordicepsas ir radiolė. Išduosiu paslaptį: ši tema aktuali tiems, kurie nori stiprinti imunitetą ir ieško būdų, kaip iš gyvenimo išbraukti stresą bei į kasdienybę pasikviesti darną ir ramybę. Mums gera jumis rūpintis! Kviečiame žiūrėti!

Laimes dieta Patreon banner

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).