PODCAST SVEIKATA

„Popietė su vaistininku“: Kalėdų dovanos + probiotikai1 min read

15 gruodžio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

„Popietė su vaistininku“: Kalėdų dovanos + probiotikai1 min read

Reading Time: < 1 minute

GINTARINĖS VAISTINĖS tinklalaidėje „Popietė su vaistininku“ – dvi aktualios ir naudingos temos.
Pirmoji jų skirta tiems, kurie dar neapsisprendė, ką dovanos artimiesiems. Su vaistininke Roberta Janulyte aptarsime sveikatai naudingas dovanas pagal amžiaus grupes. Kokių dovanų vaistinėje rasti neseniai pasaulį išvydusiam mažyliui, kuo nustebinti visko mačiusį jaunimą ar visus įmanomus vitaminus jau turinčią močiutę?
Antroji laidos skirta šaldytuvui, o tiksliau – jame esantiems produktams, kurie gali pagerinti ne tik mūsų žarnyno veiklą, bet ir bendrą savijautą ir atsparumą ligoms. Su vaistininke Giedre Tautkevičiene aptarsime probiotikus ir jų šaltinius. Pasirodo, kad pastarųjų yra tiek daug, kad priimtiniausią formą gauti gerųjų bakterijų susiras kiekvienas.
Kviečiame žiūrėti!

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

Laimes dieta Patreon banner
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).