SVEIKATA

„Popietė su vaistininku“: geležis + valgau ir lieknėju1 min read

19 sausio, 2021 < 1 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

„Popietė su vaistininku“: geležis + valgau ir lieknėju1 min read

Reading Time: < 1 minute

Šįkart GINTARINĖS VAISTINĖS tinklalaidė „Popietė su vaistininku“ kviečia atsigręžti į pilnavertę, džiuginančią mitybą. Laidą pradėsime nuo geležies. Apie jos svarbą mūsų kūnui bei simptomus, išduodančius geležies trūkumą, pasakos vaistininkė Dominyka Petruškaitė. Kuo skiriasi heminė ir neheminė geležis? Kuri mums naudingesnė ir lengviau pasisavinama? Ir ar galima gauti geležies… laižant geležinį šaukštą?
Antrojoje laidos dalyje šaukštai taip pat skambės – vaistininkė Roberta Janulytė kvies valgyti ir lieknėti. Kodėl dietos neveikia? Kas yra „minusiniai“ maisto produktai? Kaip užkurti savo medžiagų apykaitą ir nuraminti naktinį alkį? Paprasti ir veiksmingi patarimai – tiesiai iš vaistininkų lūpų.

TURINYS PARUOŠTAS, BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

Laimes dieta Patreon banner
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).