PODCAST SVEIKATA

Ko turi ir lietuviai, bet japonai labiau vertina?1 min read

13 liepos, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Ko turi ir lietuviai, bet japonai labiau vertina?1 min read

Reading Time: < 1 minute
Geriam karvių pieną, valgom ožkų ir avių pieno sūrius, mėgaujamės paukščių pienu, o štai apie bičių pienelį esame visai pamiršę. Bet aš tikrai nepriekaištauju, tiesiog džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie ne tik apie jį primena, bet dar ir papasakoja, kodėl šis produktas yra nepelnytai primirštas.
Japonai teigia, kad tai geriausia profilaktikos priemonė šiuolaikiniam žmogui, gyvenančiam užterštoje aplinkoje bei gaunančiam dideles radiacinės apšvitos dozes, ir yra didžiausi bičių pienelio vartotojai pasaulyje. Ne veltui viena darbščiausių Žemės tautų jį taip vertina – bičių pienelis pagerina darbingumą, atmintį, gerą savijautą, nes veikia stimuliuojančiai, todėl ypatingai aktualus dirbantiems intensyvų protinį darbą.
Negana to, bičių pienelis padeda įveikti odos negalavimus, taip pat tinka odos priežiūrai, mažina cholesterolio kiekį kraujyje (vartojant 150mg per parą 3 mėn.), padeda sušvelninti  premenstruacinių ir menopauzės simptomų pasireiškimą.
Apie tai kaip, kiek ir kada jį vartoti, kalbėjomės su „Gintarinės vaistininkės“ mentore Sigita Korbutaite jau tradicinėje tapusioje „Popietėje su vaistininku“.
P.S. Bičių ir pikis ir bičių pienelis – ne tas pats!

Primenu, kad naujos „Popietės su vaistininku“ laidos pasirodo kiekvieną ketvirtadienį „Gintarinės vaistinės“ Facebook paskyroje. Sekite naujienas!
TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

 

 

Šįkart „Popietėje su vaistininku“ – pokalbis apie kiek primirštą, bet neįtikėtinas galias turintį produktą – bičių…

Posted by Gintarinė Vaistinė on Thursday, July 9, 2020

Turinys paruoštas bendradarbiaujant su

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).