PODCAST SVEIKATA

Kaip nesusirgti, kai kimba liga?1 min read

28 rugsėjo, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Kaip nesusirgti, kai kimba liga?1 min read

Reading Time: < 1 minute

Šįkart „Popietė su vaistininku“ – apie tai, ką daryti pajutus pirmuosius peršalimo simptomus.

Visi žinome tą bjaurų jausmą, kai ima perštėti akis, pradeda kankinti nuovargis, gula nosis ar skauda sąnarius. Pirma mintis tuomet būna: „Tik ne tai!“.

Niekam nepatinka sirgti. Tačiau vėstant orams, ypatingai, kai saulėkaitoje karšta, o pavėsy siaučia skersvėjai, kyla dar didesnė rizika peršalti. Kad jos išvengtume, Telšių GINTARINĖJE VAISTINĖJE šeimininkaujantis vaistininkas Kęstutis Beržinis papasakos apie tai, kaip stiprinti organizmą, ir kokių priemonių bematant imtis, pajutus, kad, liaudiškai tariant, kimba liga.

Laimes dieta Patreon banner

Paprasti ir efektyvūs patarimai – viskas, ką turite daryti, kad kitą dieną iš lovos pakiltumėte besijausdami visai kitaip – mūsų pokalbyje.

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE


Daugiau skaitykite čia.


 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).