SVEIKATA

10 mano asmeninių grožio triukų3 min read

13 lapkričio, 2020 3 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

10 mano asmeninių grožio triukų3 min read

Reading Time: 3 minutes

1) Nuo ploniausio iki storiausio.

Nuo skysčiausio iki tirščiausio. Nuo lengviausio iki sunkiausio. Būtent tokia ir ne kitokia tvarka reikia tepti savo grožio priemones. Pradedant serumu, užbaigiant tirštais kremais ar aliejais. Kadangi aliejus užrakina odą, ant jo tepdami, kad ir tą patį hialiurono serumą, rezultatais ne itin džiaugsitės + veidas eis ruiliais J

2) Paakių kremas ir nagų lakas – šaldytuve.

Lakas – tam, kad ilgiau nesutirštėtų, o paakių kremas… kad nuimtų rytinį paburkimą. Nenorite laikyti kremo? Įmeskite į šaldymo kamerą porą metalinių šaukštelių ir palaikykite juos prie paakių, kol užvirs kava.

3) Daugiau nei atrodo.

Pavyzdžiui, ryškus lūpdažis. Raudonas ar koralų spalvos. Juo ir lūpas pasidažyti gali, ir vokams gyvybės įpūsti, ir žandus paskaistinti. Tas pats su geru vazelinu-lūpų balzamu. Aš juo žiemą ir krumplius ir nagų odeles patepu.

Laimes dieta Patreon banner

4) Lepinkit kada tik galit.

Tingit plauti galvą? Susitepkit plaukus kondicionieriumi, kauke ar kokosų aliejumi ir apsivyniokite elegantišką skarą ar paslėpkite viską po skrybėle. Tegul džiaugiasi, kol jūs darbus dirbate. Nepamirškit kondicionieriaus ir prieš einant į baseiną ar į paplūdimį. Pasaugokit galvą kada tik galite.

5) Jei jau apie kondicionierių…

Siūlau išbandyti tokį variantą: pirma dėti jį, o paskui – šampūną. Kadangi mano plaukai labai apsunksta nuo kondicionieriaus ir jau į vakarą atrodo lyg dvi dienas neplauti, toks galvos trinkimo būdas man idealus.

6) Permiegokite.

Su sausu šampūnu. Aš daug kur neinu vien dėl to, kad tingiu plaut galvą. Taip, gal kam ir juokingai nuskambės, bet galvos plovimas man yra didis darbas. Kasdien to daryt negaliu, nes elementariai – plaukų gaila. Bet sausas šampūnas yra magija (tik nereikia juo piktnaudžiauti). Ta magija veiks dar geriau, jei juo galvą išsipurkšite iš vakaro, išsišukuosite ir surišite ir laisvą, aukštą kuodą. Pernakt šampūnas dirbs savo darbą, o ryte atsikėlus pakaks tik galvą papurtyti ir tos baltos pudros prie šaknų nebus nė kvapo.

7) Niekada negana.

Top coat’o. Aš juo lakuoju net ilgalaikiu laku nulakuotus nagus. Taip jie visada blizga, lakas ilgiau atlaiko + tai yra geriausias reikalas yra toms, kurios mėgsta šviesų manikiūrą bei pastelines spalvas. Viršutinis skaidraus lako sluoksnis neleidžia jiems nusidažyti nuo džinsų ir patamsėti galiukams. Išbandykit. Nusilakuoji, po poros dienų nusivalai. Vėl nusilakuoji.

8) Kvapnus dušas.

Šitą nusižiūrėjau kelionės po Aziją metu. Ant savo karšto dušo grindų užlašinkite mėgstamo eterinio aliejaus: bergamočių, levandų, eukaliptų, frankinceso… ir staiga visa maudymosi patirtis pasikeis. Ryte galite rinktis nuotaiką keliančius citrusus, vakare – tą patį čiobrelį ar melisą. Man patinka ieškoti būdų, kaip būti laimingai kiekviename žingsnyje ir šis mažas triukas tos laimės tikrai daug priduoda.

9) Nelieskite veido.

Nebent LABAI reikia. Mūsų rankos murzinos, o jomis liesdami veidą sėjame viską, kas bloga, ant veido odos. Stenkitės jas plauti (paprastu, ne antibakteriniu) muilu, nepamirškite laikas nuo laiko dezinfekuoti savo telefono – juk būtent jį čiupiname, o paskui dedame prie veido.

10) Nuo senėjimo apsaugos tik mirtis. Ir SPF.

Saulė – labiausiai odą sendinantis reikalas, tad apsauga nuo jos būtina ir žiemą, ir vasarą. Ir taip, Lietuvoje taip pat. Įsigykite jį atskirai, užpurškiamą, įmaišomą į pudrą ar kremą, arba naudokite priemones, turinčias apsaugą nuo saulės.

Šiaip tai čia toli gražu ne visi triukai. Negi galvojat, kad per tiek metų galima tik 10 punktų išmokti? Aišku, kad ne. Bet negi imsiu ir išpasakosiu viską per vieną kartą? Ne. Šitą taip pat išmokau per tuos savo 34 metus. Kai ką ir sau pasilikt 🙂 Bet bus daugiau – pažadu!


Daugiau skaitykite čia.


 

 

 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).