SVEIKATA

Gintarinė popietė: šlapimo pūslės ir šlapimo takų uždegimai1 min read

24 rugpjūčio, 2021 < 1 min

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Gintarinė popietė: šlapimo pūslės ir šlapimo takų uždegimai1 min read

Reading Time: < 1 minute
Naujausioje „Gintarinė popietė“ laidoje kalbamės subtilia, tačiau labai skausminga tema – apie chroniškus šlapimo pūslės ir šlapimo takų uždegimus. Juos sukeliančios bakterijos gali atsirasti dėl netinkamos ar perdėtos higienos, išorinių veiksnių, hormonų pokyčių ir daugybės kitų veiksnių.
Gintarinė Vaistinė vaistininkas Tadas Labanauskas išsamiai pasakoja, kokie fiziologiniai veiksniai tai nulemia, kas apskritai sukelia tokius uždegimus, kaip juos gydyti ir ką daryti, kad jie neišplistų.
✅ Primename, kad pajutus pirmuosius simptomus, svarbu vartoti pakankamai skysčių, pasirūpinti tinkama higiena ir nesibaiminti pasikonsultuoti su vaistininku ar kreiptis į gydytoją.

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).