SVEIKATA

Gintarinė popietė: pasikalbėkime apie vitaminą D1 min read

27 liepos, 2021 < 1 min

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Gintarinė popietė: pasikalbėkime apie vitaminą D1 min read

Reading Time: < 1 minute

Vasara mums suteikia galimybę dar labiau mėgautis saulės spinduliais, dar daugiau būti gryname ore ir… leisti organizmui gaminti vitaminą D – mūsų džiaugsmo ir geros nuotaikos šaltinį.

Šis vitaminas svarbus mūsų imuninei sistemai, yra atsakingas už sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą, o jo vartojimas rekomenduojamas net kūdikiams! Vis dėlto, dėl įtempto gyvenimo ritmo, turime nuolat pildyti jo atsargas.

Sporto Klinika šeimos gydytoja Asta Žukovienė pasidalino neišsemiamomis vitamino D naudomis ir galimomis reakcijomis, esant jo trūkumui, bei atskleidė, kokiuose maisto produktuose galime jo rasti ir kokiais gyvenimo etapais mūsų organizmui jis ypač reikalingas.

Laimes dieta Patreon banner

Kviečiame žiūrėti! ☀️

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).