PODCAST SVEIKATA

GINTARINĖ POPIETĖ: kaip vartoti vaistus, kad jie veiktų1 min read

15 birželio, 2021 18:39 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

GINTARINĖ POPIETĖ: kaip vartoti vaistus, kad jie veiktų1 min read

Reading Time: < 1 minute
Ar žinojote, kad visame pasaulyje net 75 proc. vaistų žmonės geria neteisingai? Galime turėti veiksmingiausius vaistus, tačiau netinkamai juos vartojant, didesnė tikimybė sau pakenkti. Todėl ypač svarbu laikytis visų nurodytų gydytojo ar vaistininko rekomendacijų ir gerti vaistus laiku, o vos pajutus sveikatos pagerėjimą, savavališkai jų nenutraukti.
Gintarinė Vaistinė vaistininkė Kristina Vaičaitienė pasakoja, kuriuo paros metu ir kokiu periodiškumu reikėtų gerti tam tikrus vaistus bei kaip priklauso jų įsisavinimas nuo to, ar juos vartojame su maistu. Taip pat ji paaiškins, kuo skiriasi vaistų formos ir kodėl jų negalima užgerti greipfrutų sultimis.
🧡 Primename, kad dėl vaistų vartojimo galite ateiti pasikonsultuoti su vaistininku.
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).