PODCAST SVEIKATA

Gintarinė Popietė: ką reiškia sveikos širdies kodas – 035140530?1 min read

29 birželio, 2021 14:59 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Gintarinė Popietė: ką reiškia sveikos širdies kodas – 035140530?1 min read

Reading Time: < 1 minute
Kaip dažnai pagalvojame apie savo širdį? Deja, nepakankamai, nes per praėjusius metus Lietuvoje širdies ir kraujagyslių ligos nusinešė per 20 tūkst. gyvybių. Vis jaunesni žmonės patiria infarktą ar insultą. Tai gali būti susiję su netinkamu gyvenimo būdu – mažu judrumu, nepilnaverte mityba, nuolat patiriama įtampa ar stresu darbe. Siekiant užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių problemoms, 40-54 metų vyrai ir 50-64 metų moterys kviečiami vieną kartą per metus nemokamai atlikti reikalingus tyrimus.
Šioje „Gintarinės popietės“ laidoje Sporto Klinika šeimos gydytoja Asta Žukovienė išsamiai pasakoja apie sveiko europiečio kodą, ką daryti ir kokiais mikroelementais papildyti savo organizmą, kad širdis būtų sveika ir laiminga. 🧡 Kviečiame žiūrėt
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).