PODCAST SVEIKATA

GINTARINĖ POPIETĖ: Mamų iššūkiai1 min read

22 birželio, 2021 18:56 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

GINTARINĖ POPIETĖ: Mamų iššūkiai1 min read

Reading Time: < 1 minute
Su kokiais iššūkiais susiduria pirmagimio susilaukusi mama? Vaikas yra dovana, tačiau būtina pasirūpinti ir savimi bei savo sveikata.
Šioje laidoje mūsų šaunioji vaistininkė Roberta Janulytė dalinasi patarimais nuo mitybos iki kūno priežiūros: ką daryti atsiradus hemorojui, skausmingoms krūtims ir strijoms, kaip rūpintis savo sveikata ir kokių pagrindinių elementų bei maisto produktų turi būti gausu maitinančios mamos organizme, kad ji jaustųsi gerai. Taip pat svarbi ne tik emocinė, bet ir psichologinė sveikata, tad labai rekomenduojame skirti laiko sau ir nebijoti prašyti pagalbos. 🧡 Kviečiame žiūrėti!
Primename, kad besilaukiantiems ir pirmagimio jau susilaukusiems tėveliams organizuojame nuotolines paskaitas kartu su žindymo specialiste-lektore Natalja Bartkevičienė: bit.ly/2MrlSGD
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).