PODCAST SANTYKIAI

Pokalbis su Indre Sapagovaite: duris atveriančios etiketo subtilybės1 min read

21 rugpjūčio, 2020 39 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis su Indre Sapagovaite: duris atveriančios etiketo subtilybės1 min read

Reading Time: < 1 minute

Kokiais klausimais pradėti pokalbį su nepažįstamais žmonėmis? Kaip dėkoti, priimti komplimentus ir kaip, neskaudinant, išsakyti pastabas. Pokalbis apie gerų manierų atveriamas duris ir laimę būti madagiam – su dekoratore, etiketo entuziaste Indre Sapagovaite.
– Etiketo taisyklėse juodu ant balto parašyta, kaip elgtis sudėtingose ar nepažįstamose situacijose, o tai – tikras išganymas uždaro būdo būdo žmonėms, – tikina pašnekovė, kuriai etiketas pasitarnavo kaip įrankis perlaužiant savo vidines baimes.
Etiketo tikslas, pasak Indrės, daugiau galvoti apie kitus, o ne save. Kita vertus, žinant net elementarius klausimus, kuriais patariama pradėti pokalbį su nepažįstamais žmonėmis, ir savo geru laiku vakarėlyje pasirūpinti galima.
Kviečiu klausytis itin šilto ir kaip niekada informatyvaus LRT radijo laidos „Laimės dieta“ pokalbio, kuriame kalbamės apie viską: etiketo klaidas, kurių nereikėtų daryti, kai tau +30, tinkamai išreikšto dėkingumo svarbą, komplimentų priėmimą, etiketą buityje ir laimę ne tik būti mandagiu, bet ir neauklėti kitų.

 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).