PODCAST SANTYKIAI

Pokalbis apie laimę mylėtis – su seksologu Viktoru Šapurovu1 min read

7 vasario, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę mylėtis – su seksologu Viktoru Šapurovu1 min read

Reading Time: < 1 minute

Geras seksas, tikina mokslininkai ir medikai, yra neatskiriama mūsų gerovės ir laimės dalis. Visi mes – seksualios būtybės, tik ne visi perprantame ir mėgaujamės šia natūralia gamtos dovana. Taigi šįkart LRT radijo laidoje LAIMĖS DIETA pokalbis apie laimę mylėti ir mylėtis seksologu, gydytoju psichiatru Viktoru Šapurovu. Kuo skiriasi vyrų ir moterų požiūris į seksą, ar tikrai vyrams meilė neatsiejama nuo kūniško artumo, kaip susigrąžinti atšalusią aistrą ir dar daug intymių klausimų meilės mėnesio proga.
———————
Primenu, kad laida LAIMĖS DIETA tiesiogiai per LRT radiją transliuojama ketvirtadieniais, po vidudienio žinių, kartojama ketvirtadieniais po 18 val. žinių ir sekmadieniais tuo pačiu metu.

 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).