SANTYKIAI

Kokio žmogaus šalia Tu nusipelnei?3 min read

19 balandžio, 2021 2 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Kokio žmogaus šalia Tu nusipelnei?3 min read

Reading Time: 2 minutes

Nepakankamumo jausmas mumyse užgimsta tuomet, kai kažkas mūsų nevertina. Tas, kažkas yra tas kuris nepripažįsta Tavo vertės, vertės kurios gali pridėti savo ir mylimojo gyvenime, ar meilės, kurią esi pasirengęs suteikti. Kaip gali jaustis pilnas šalia žmogaus, kuris nenori skirti laiko ir pastangų judviejų ryšiui stiprinti, puoselėti ir kelti aukštyn. Ir Tu turėtum sau pasakyti: Man niekada nepakaks to, kas nemano, kad esu vertas jų laiko ir dėmesio. Man miekada nepakaks to, kas visąlaik yra labai užsiėmęs, nes kiti dalykai jam svarbesni nei aš.

Tau niekada nepakaks neryžtingo žmogaus. To, kuris nėra tikras dėl tavęs. Tau nepakaks to, kuris santykius mato kaip laisvės suvaržymą, kuris yra atsargus ir, kuris vis dar lygina, tyrinėja ar žaidžia it smėlio dėžėje, ant svarstyklių sverdamas UŽ ir PRIEŠ kibirėlius. Tau nereikia kažko kam esi užpildas, užliejantis laiką, kai jis neturi ką veikti, kai jam nuobodu ar norisi, kad kažkas pagamintų vakarienę. Jei šalia jo jautiesi kaip atsarginė padanga arba ore tvyro „aš tikrai verčiau būčiau bet kur kitur, tik ne čia“ atmosfera, Tau geriau likti tik su savimi. Tau neturėtų užtekti žmogaus, kuris į nieką nežiūri rimtai, o paklaustas apie judviejų ateitį, ima mykti, ir kalbėti, kad gyvena šia diena ir nieko per daug neplanuoja. Tau nereikia žmogaus, kuris negali apsispręsti, ar esate JŪS, ar vis dėlto tik JIS. Čia kaip bandyti žiūrėti televizorių, kas kelias akimirkas perjungiant kanalą.

Tau nereikia to, kuris sustoja ties kiekviena kelio duobe. Kuriam viskas, kas santykiuose yra nepagal jį, tampa išbandymu, kliūtimi, proga „pamąstyti“. Tau nereikia žmogaus, kuris visada suranda kaip dėl visko apkaltinti Tave, kuris niekada nelaiko Tavęs prioritetu. Tik pagalvok: jei jis visąlaik priekyje su savo reikalais, tai kas tuomet lieka užnugaryje? Teisingai. Gal tai puiki proga dingti nepastebėtam ir niekada nebeatsirasti jo gyvenime? Tau tikrai nereikia to, kas nesupranta Tavo meilės kalbos ar to, kaip nori, kad su Tavimi elgtųsi.

Laimes dieta Patreon banner

Tau niekada nepakaks žmogaus, kas vis pamiršta/susipainioja/neturi laiko/tingi/pražioplino Tavo norus.
Tau niekada nepakaks to, kam turi priminti mažus dalykus, net nekalbu apie didelius ir svarbius.
Tau niekada nepakaks to, kuris nežino, kaip mylėti Tave sąžiningai, su aistra ir visiškai įsitikinus, kad esi verta kiekvienos jų sekundės ir minutės.

Tau niekada nepakaks to, kuris nėra pakankamai stiprus, kad nebijotų meilės.
Tau niekada nepakaks to, kuris visada dėl Tavęs dvejoja.
Tu nusipelnei žmogaus, kuris žino, ko nori. Žmogaus, kas nori pabandyti. Žmogaus, kuris jūsų suteikia ryšiui tikrą ir teisingą šansą, jaučia jame prasmę. To, kuris nori jumis pasirūpinti ir būti šalia jūsų. To, kuris įsipareigoja įvykdyti kiekvieną pažadą, kurį kadaise Tau pažadėjo. Tu nusipelnei to, kuris neverčia tavęs abejoti juo ar jo ketinamais. Kažko, kas nevers Tavęs nuolat abejoti ar ieškoti pateisinimų neteisingiems jo poelgiams. Kažko, kas nepriverčia Tavęs jaustis, kad esi per sunkus mylėti ar per daug sudėtingas suprasti.

Tau niekada nepakaks to, kuris nenori Tavęs mylėti. Tu nusipelnei žmogaus, kuriam Tavęs visada bus daugiau nei gana.

 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).