PODCAST SANTYKIAI

Iš ko susideda tėvų autoritetas ir kaip vaikus veikia tobuli tėvai?1 min read

15 vasario, 2021 30 min
Miglė Motiejūnė

Autorius:

Miglė Motiejūnė

Iš ko susideda tėvų autoritetas ir kaip vaikus veikia tobuli tėvai?1 min read

Reading Time: < 1 minute

Mums tapus tėvais, kažkodėl įsijungia superherojaus mygtukas: savo suvaidinta drąsa, nepriekaištingais veiksmais, savo pastangomis niekada neklysti ir nieko nebijoti mes tikimės įkvėpti savo vaikus, juos įgalinti ir užauginti jiems nepažeidžiamus šarvus. Deja, tikina psichologė, viena iniciatyvos „Sąmoninga šeima“ kūrėjų Miglė Motiejūnė, norai nebūtinai sutinka su rezultatu ir tobulumas gali atsisukti prieš mus pačius.

Apie tai, kaip iš tiesų turėtume elgtis, kad vaikai galėtų mumis didžiuotis prieš draugus, pasakoti jiems istorijas ir patys turėtų įkvepiantį pavyzdį – pokalbis 15min studijoje, laidoje „Laimė jaustis saugiai“, kurią su dideliu smalsumu ir atviromis širdimis inicijavo draudimo bendrovė „If“. Pasikvieskite ramybę šalia savęs!

Laimes dieta Patreon banner

 

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU DRAUDIMO BENDROVE „If“

Miglė Motiejūnė

Miglė Motiejūnė

Esu psichologė, šiuo metu dėstanti studentams Vilniaus kolegijoje bei kartu su kolegomis įkūrusi „Sąmoninga šeima" iniciatyvą. Mano pačios gyvenime psichologija nėra tik darbas, tai vis labiau tampa požiūriu į gyvenimą ir gyvenimo būdu. Todėl tiek keliaudama savo gyvenime, tiek eidama kartu su klientais jų patirties keliu, vadovaujuosi teorija, kad daugelis neefektyvių sprendimo būdų atkeliauja iš skaudžios praeities, kai tie būdai buvo svarbūs išlikimui. Konsultuodama bei rengdama mokymus remiuosi prieraišumo teorija ir „Į emocijas sutelkta terapija“. Taip pat nemažai laiko esu paskyrusi moksliniams straipsniams ir pranešimams Lietuvoje bei užsienyje.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).