SANTYKIAI

Atsako LAIMĖS DIETOS skaitytojos: „Ką patarčiau sau, paauglei?“2 min read

16 sausio, 2021 3 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Atsako LAIMĖS DIETOS skaitytojos: „Ką patarčiau sau, paauglei?“2 min read

Reading Time: 3 minutes

Anądien prieš miegą nematančiu žvilgsniu naršant telefone, kažkaip susijungė smegenų jungtys ir prisiminiau save, paauglę, lygiai tokiu pat žvilgsniu spoksančią į telefoną ir laukiančią simpatijos atsakymo į žinutę, kurią išsiunčiau prieš 5 valandas. Dieve, pagalvojau, kokia buvau naivi, ir kiek prasmingo laiko sugaišau šitiems beprasmiams žaidimams. Kiek save plakiau, nesulaukusi atsakymo: „Gal kažką ne taip parašiau, gal jis ne taip suprato, gal netinkamu laiku…“ Save baudžiau, o tuos netikėlius teisinau: gal užsiėmęs, gal ne nuotaikoj, gal turi mokytis, gal nepamatė…

Dabar, kai pagalvoju, čia būtų tas pats, kas paskambinti į duris, kurios turi akutę, išgirsti, kaip jis prieina, pasižiūri per ją ir nusprendžia tave palikti dar 5 valandom pastovėti. Po 5 valandų arba: a) pradaryti, paklausti: „Nium, ką tiu?“ ir uždaryti vėl duris 4 valandom. b) susivokti, kad nuobodu ir nori sekso, ir tuomet jau atidaryti ir sakyti: „Oooo, kaip tavęs pasiilgau (alio, aš visąlaik buvau už durų!), užeik.

Tik atradusi pilnaverčius, pagarbius santykius, tik sutikusi žmogų, kuriam aš patinku visada ir visokia, supratau, kad gali ir 10 žinučių iš eilės parašyti, ir neatrodyti kaip persekiotoja. Ir kad išvis neturi mąstyti, ką reikia ar ko nereikia sakyti, neturi dėlioti strategijų prieš kiekvieną burnos pražiojimą ar akies pamerkimą. Jei tu žmogui patinki, jis tavęs neverčia laukti. Viskas. O jei nesi tikra, ar patinki, imi ir paklausi, o sulaukus atsakymo pasidarai išvadas.

Laimes dieta Patreon banner

Tai va, tokia tad trumpa įžanga į klausimą, kurio paklausiau LAIMĖS DIETOS šeimos narių Instagram paskyroje: Ką jūs patartumėte sau, paauglei?
Atsakymai džiugino, visus juos skaitydama šypsojaus ir linkčiojau galva bei graudinausi. Tikiu, kad jie pravers ne vienai jaunai moteriai. O gal net ir vyresnei, kuri dėl kažkokios priežasties yra nelaiminga.


Daugiau skaitykite čia.


 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).