SANTYKIAI

7 supergalios. Ir mes visos tai turime3 min read

28 gruodžio, 2020 2 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

7 supergalios. Ir mes visos tai turime3 min read

Reading Time: 2 minutes

Tikrai ne visuomet pavyksta save pamilti. Ieškome savo gerųjų savybių, gražaus kampo fotografuojantis, prie kūno linijų tinkančio rūbų, svarstome, kaip čia ką geriau pagaminus, meiliau pasakius, ką nustebinus ir kur pribloškus.
Bet retai kuri mūsų susimąsto apie supergalias, kurias JAU TURIME, ir kurioms negali prilygti jokie superherojų filmai. Nes pastarieji dirba pagal iškvietimą, o mes moterimis, mamomis, draugėmis, kolegėmis, žmonomis, dukromis ir šiaip gyvenimo karėmis būname kiekvieną savo gyvenimo minutę.
Tad trumpai, probėkšmais norime priminti apie sparnus, kuriuos slepi po sunkiu paltu ar patogiais treningais.

MŪSŲ SUPERGALIOS….

  1. Mes puikiai tvarkomės… su žmonėmis

Moteris nepakeičiama ne tik kurstant namų židinį, ji puikiai tvarkosi darbuose, bet šiukšles greitai sugeba išmesti ir iš savo gyvenimo. Turiu omenyje žmones, kurie apkalbinėja, lygioje vietoje bando sukelti dramą ir pavyduliauja. Išmokti apibrėžti sveikas ribas yra didžiulė dovana, kuri palengvina emocinį bagažą. Atminki: kam nepasipriešini, su tuo sutinki.

Laimes dieta Patreon banner

 

  1. Mes galime atleisti

Atleidimas nėra dovana tam, kuriam atleidžiate. Atleidimas yra dovana mums pačioms. Tai yra nuostabus dalykas, padedantis išsivaduoti iš pykčio gniaužtų. Atleisti, paleisti, mokytis iš savo klaidų, jų nekartojant – tai daug didesnė galia nei būti Spidermanu. Atleisti nereiškia pamiršti ar paneigti to, kas buvo. Atleisti reiškia tapti laisvam.

 

  1. Mūsų mintys tampa kūnu

Kuo tikėsite, tas ir nutiks. Mes, moterys, ne tik turime galią gimdyti vaikus, mes kūną galime suteikti bet kam. Iš nieko sukurti viską. Niekada nešvaistysite savo laiko rezultatams, kuriais Jūs pati netikite. Tai, ką darote turi būti prasminga, o tikslas… jį pasiekę ne visada jaučiame tai, ko tikėjomės, todėl svarbiau – pati kelionė.

 

  1. Mes galime nesukti galvos

Kuo mažiau lyginatės, tuo greičiau laimės skonį pajaučiate. Ir iškėlusi galvą į viršų narsiai peržengsite tą krūvą nelygintų skalbinių, ir susitvarkysite vėliau. Juk Jūsų laukia tikslas būti tuo, kuo norite būti. TAD BŪKIT!

 

  1. Mes – savo pačių draugės

Iš tiesų, gyvenimas yra per trumpas ir per daug pasakiškas, mieloji, kad galėtum sėdėti ir gailėtis dėl to, kaip nėra, kas buvo ar svarstyti, kas būtų, jeigu būtų. Būk pati savo mentore, savo mokytoja, savo geriausia drauge ir mokykis iš šio nuostabaus žmogaus!

 

  1. Mes galime būti netobulos

Gal skambės keistai, bet Jūs iš tiesų sugebate pripažinti, kad niekas nėra tobulas. Visi juk turime šūdų stalčių virtuvėje ar koridoriuje. Net ir sutvarkytas, po kurio laiko jis vėl tampa tokiu pat. Užtat jame galime rasti viską, ko reikia. Nepamiršk – grožis ir laimė egzistuoja tiek tobulume, tiek chaose.

 

  1. Mes gerbiame save

Kelias į kiekvienos tikrąją vertę yra skirtingas kiekvienai moteriai. Tikroji jėga atsiranda dažniausiai tikrai sunkiose situacijose. Paprastai tada, kai nebelieka ašarų verkti ir nebėra daugiau kur pasisukti, išskyrus į save. Tada prasideda magija. Visur rask pamokas. Nekartok klaidų. Ir prieš darydama nepamiršk paklausti: noriu to ar reikia? Tai – ne savanaudiškumas. Tai – rūpestis savimi.


Daugiau skaitykite čia.


Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).