SANTYKIAI

3 klausimai, kurie parodo, ar jums lemta būti kartu2 min read

22 birželio, 2020 2 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

3 klausimai, kurie parodo, ar jums lemta būti kartu2 min read

Reading Time: 2 minutes

Internetinių pasimatymų seneliu tituluojamas Sam Yagan tikina, kad mes galime nesutarti daugybėje sričių, bet užtenka trijų klausimų, kad išsiaiškintume savo suderinamumą su kitu žmogumi: jei jūsų atsakymai sutampa, didelė tikimybė, kad ir jūsų santuoka ar tiesiog draugystė tęsis ilgai ir duos skanių vaisių.
Sam Yagan žino, ką kalba. Dar 2003-aisiais žmogus, kartu su bičiuliais studijuodamas Harvarde, įkūrė OKCupid platformą. Vėliau jis tapo vykdančiuoju Match.com – vienos didžiausių pasaulyje internetinių pažinčių platformų- direktoriumi, dar vėliau jis praleido šiek tiek laiko vesdamas priekin TINDER aplikaciją.

Pačioje OKCupid pradžioje, kaip pasakoja Sam’as, jie ieškojo kitokio internetinių pažinčių sprendimo, tad pasitelkę krūvą matematikų analizavo duomenis, bandydami rasti formulę, kuri padėtų nuspėti žmonių suderinamumą.

– Vietoje to, kad bandytume išsiaiškinti, kokiu būdu žmonės turėtų vienas kitą pažinti, mes pabandėme atrasti algoritmą, atspindintį tikrą pasaulį, – kalbėdamas su „Business Insider“ tikino S.Yagan.

Laimes dieta Patreon banner

Taigi, sprendimas buvo paprastas: Samo komanda sukūrė svetainę, kurioje žmonių suderinamumas buvo sprendžiamas pagal klausimų-atsakymų sistemą. Ir kai analitikai surinko krūvą duomenų, rezultatai kaip reikiant pakėlė jų antakius aukštyn.

Pasirodo, tam, kad meilė rusentų, nebūtina sutarti visais klausimais. Meilei netrukdo nei skirtingas požiūris į religiją ar naminius gyvūnus ar išsiskiriančios nuomonės kitais klausimais. Bet yra trys klausimai, atsakymai į kuriuos gali nuspėti, ar jums lemta būti kartu – jei jie sutampa, didelė tikimybė, kad esate gražiame kelyje.

Štai kaip jie skamba.

Klausimas Nr.
1: Ar tau patinka siaubo filmai?

Gali atrodyti keista, bet koks siaubo filmų tikslas? Eiti ir gąsdinti save? Noras prasiblaškyti? Poreikis išgyventi stiprias emocijas? Atsakymas į šį klausimą slepia daugybę povandeninių dalykų.

Klausimas Nr.2: Ar kada keliavai atostogauti į užsienio šalį vienas?


Ir čia mūsų su Povilu atsakymai sutapo: nekeliavau, nes nejaučiau poreikio, bet jei būtų galimybė, mielai pabandyčiau. (Vien tam, kad išsimiegočiau, ha ha).

Klausimas Nr.3: Ar kada nors norėjai viską mesti ir išsikraustyti gyventi į jachtą, keliaujant aplink pasaulį?


Mūsų atsakymas buvo NE. Nors, tiesą pasakius, pažįstu labai tvirtų porų, kurios būtent taip ir padarė. Linkėjimai, Mindaugai ir Milda!


Daugiau skaitykite čia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).