proTINGĖK

Kartu – į kosmosą: paklausyk dainos, kurios per istorinį pakilimą klausėsi SpaceX Astronautai1 min read

1 birželio, 2020 < 1 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Kartu – į kosmosą: paklausyk dainos, kurios per istorinį pakilimą klausėsi SpaceX Astronautai1 min read

Reading Time: < 1 minute

Pasirodo, SpaceX vaikinai per istorinį pakilimą lingavo į taktą pagal AC/DC hitą. Nors, rodos, apie kosmosą, dangų ir žvaigždes yra sukurta daugybė dainų, jie pasirinko ne tą, kuris kaip ir turėtų pirmas šauti galvon.

Jei man reikėtų susidarinėti savo grojaraštį, tikriausiai pradėčiau nuo Franko Sinatros Fly Me To The Moon, paskui pereičiau prie Davido Bowie Starman, o užbaigčiau su sero Elton Johno Rocketman.

Tačiau astronautais be reikalo netampa, ir akivaizdu, kad jie – ne iš tų žmonių, kurie renkasi akivaizdžius sprendimus. Bobas Behnkenas ir Doughas Hurley mygtuką paspaudė ties legendine AC/DC daina Back in Black – ši daina juos lydėjo žingsniuojant į Faclon 9 raketą, įgūlos kapsulę su itin romantišku, Dragon pavadinimu.

Laimes dieta Patreon banner

Pasirodo, kad dainos pasirinkime yra tam tikra ironija, mat dainos pavadinimas Back in Black, išvertus pažodžiui, reiškia „Grįžtantys juodais kostiumais“, o jie ir grįžinėjo, nes pirmasis Falcon 9 pakilimas neįvyko dėl prastų oro sąlygų.

NASA atstovai teigia, kad Back in Black buvo viena iš dainų, kurias svarstė savo didžiajam momentui. Kandidačių sąraše dar išsirykiavo The Blues Brothers atliekama The Girl From Ipanema, ir JAV himno versija, atliekama Amerikos kariuomenės pučiamųjų orkestro.

Taigi užduotis šiandien: įsėdę į automobilį pasileiskite AC/DC Back in Black, įsivaizduokite, kad vairuojate NASA Teslą ir tuoj kilsite į istorinį skrydį. Geriausios dienos minutės garantuotos!

 

Daugiau proTINGĖK įrašų rasite čia.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).