PODCAST proTINGĖK

Goda Raibytė: „Beveik 11 laimės receptų, kurių išmokau iš mokslo“1 min read

23 spalio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Goda Raibytė: „Beveik 11 laimės receptų, kurių išmokau iš mokslo“1 min read

Reading Time: < 1 minute

Kodėl mes tikime gandais, o ne bijome būti suklaidinti faktų? Kodėl bijančiais žmonėmis manipuliuoti daug lengviau? Kaip išsiugdyti kritinį mąstymą ir pasikliauti gaunama informacija? Ko galime išmokti pakėlę akis į dangų ir nuleidę žvilgnį žemyn, į pačius primityviausius pirmuonis?
Su mokslo žurnaliste Goda Raibyte turbūt galėčiau kalbėti valandų valandas, nes jos žinios man – kaip vanduo trokštančiam, o jos radikaliame smalsume atpažįstu labai daug savęs – dar iki radijo eterio abi išsiaiškinome, kad buvome ir likome tos, kurios niekada nebijojo klausti, nesigėdijo nežinoti ir nenustojo domėtis.
Ką Goda parodytų į Žemę nusileidusiems ateiviams? Kokia gyvybės forma ją labiausiai žavi? Ar ji skristų į Marsą be atgalinio bilieto? Atsakymai į daugybę klausimų ir 10 su trupučiu (o gal beveik 11?) laimės receptų, kurių Goda išmoko iš mokslo – LRT radijo laidoje LAIMĖS DIETA.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).