PODCAST

Praktiniai psichologės patarimai: kaip susikurti karantininę laimę1 min read

14 lapkričio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Praktiniai psichologės patarimai: kaip susikurti karantininę laimę1 min read

Reading Time: < 1 minute

Ar įmanoma suderinti karantiną, darbą iš namų ir laimę? Su psichologe, LAIMĖS DIETOS bendraautore Monika Kuzminskaite LRT radijo laidoje LAIMĖS DIETA kalbėjomės apie tai, kur ieškoti įkvėpimo ir ramybės, kaip nepasiduoti panikai, įveikti baimes, nuobodulį bei pyktį, kad pasaulis ir vėl užsidarė.
Specialus, laimei namuose skirtas pokalbis, tikros LAIMĖS DIETOS sekėjų istorijos ir psichologės patarimai, kaip susikurti asmeninę erdvę, įveikti nuogąstavimus dėl finansinės padėties, kalbėtis su mylimais žmonėmis ir atsikratyti kaltės jausmo, jog dirbdamas iš namų „nesi nei geras tėvas, nei geras darbuotojas“.
Tikiu, kad tame pusvalandyje rasite daug savęs, na o aš iš šio pokalbio išsinešiau vieną Monikos išsakytą mintį: „Dažniau sau PRIMINKIME ne tai, ko negalime daryti, o tai, ką dabar DARYTI GALIME. Ir atminkime – kažkada visa tai vis dėlto baigsis“.
Kviečiu klausytis ir laimingėti.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).