PODCAST

Pokalbis apie laimę su tvarkos specialiste Giedre Bagdoniene1 min read

21 rugsėjo, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę su tvarkos specialiste Giedre Bagdoniene1 min read

Reading Time: < 1 minute

Techonologijos šuoliuoja į priekį, mes klonuojame gyvūnus, spausdiname širdis ir gaminame rūbus iš maisto atliekų. Bet vienas dalykas nesikeičia – tai buitis. Buitis, kuri vargina ir dėl kurios turbūt dažniausiai įsižiebia konfliktai namuose. Tad kviečiu pasiklausyti pokalbio apie laimę gyventi tvarkingai. Kaip džiaugtis švara nevergaujant buičiai? Patarimai, pavyzdžiai ir asmeninės patirtys – viskas iš mano viešnios LRT radijuje – tvarkos specialistės, knygos “Tvarkos maniakės išpažintis” autorės, Giedrės Bagdonienės lūpų.
Pradėkite nuo savo rankinės susitvarkymo, namus tvarkykite nuo koridoriaus (juk jis jus pasitinka!), tvarkykitės gamindami ir atsisėdę ant sofos į savo namus pažvelkite svečio akimis. Kokius ryto ir vakaro ritualus įsivesti, kodėl užsistatyti žadintuvą po vakarienės – viskas mano laidoje LAIMĖS DIETA!

Primenu, kad LAIMĖS DIETA tiesiogiai per LRT radiją skamba ketvirtadieniais, po vidudienio žinių, kartojama ketvirtadieniais 18 val. ir sekmadieniais, tuopat metu. Visų laidų įrašus rasite LRT mediatekoje ir tinklalaidžių platformose Spotify, Google Podcasts bei Spreaker.com

Laimes dieta Patreon banner

 

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).