PODCAST

Pokalbis apie laimę su tenoru Merūnu Vitulskiu1 min read

19 spalio, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę su tenoru Merūnu Vitulskiu1 min read

Reading Time: < 1 minute

– Leidau sau painterpretuoti Dešimt Dievo įsakymų, – paklaustas, kokius kasdienės laimės receptus atsinešė į LRT radijo laidą LAIMĖS DIETA, kvatojosi Merūnas Vitulskis. Su juo kalbėjomės apie viską – nuo svajonės, atvedusios jį į didžiausias pasaulio scenas, pirmuosius honorarus, kurių dydis vedė iš proto, meilę sūnums iki moters laimės svarbą visos šeimos gerovei. Šiltas pokalbis šaltam vakarui – rekomenduoju iki pirštų galiukų.

Primenu, kad LAIMĖS DIETA tiesiogiai per LRT radiją skamba ketvirtadieniais, po vidudienio žinių, kartojama ketvirtadieniais 18 val. ir sekmadieniais, tuopat metu. Visų laidų įrašus rasite LRT mediatekoje ir tinklalaidžių platformose Spotify, Google Podcasts bei Spreaker.com

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).