PODCAST

Pokalbis apie laimę su pulkininku leitenantu Valerijumi Šereliu1 min read

10 rugsėjo, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę su pulkininku leitenantu Valerijumi Šereliu1 min read

Reading Time: < 1 minute

„Nustok galvoti, kas gali nutikti, galvok, ką turi padaryti“ – tai vienas Valerijaus Šerelio laimės receptų. Net neįtikėtina, kaip viename žmoguje gali tiek tilpti: buvęs specialiųjų operacijų pajėgų eskadrono „Erelis-02“ (dabar – SOP „Aitvaras“) Afganistane vadas, pulkininkas leitenantas, poetas, bardas, sukūręs per 300 dainų!.. Dalis dainų skamba ir mūsų pokalbyje, LRT radijo laidoje „Laimės dieta“. Dainos, žinoma, palydimos istorijų iš karo lauko ir paties karininko atradimų.
Su Valerijumi kalbamės apie dalykus, kurie jam reiškia laimę, apie skirtumą tarp narsos ir drąsos, apie šešto jausmo svarbą, apie šaltį, karštį, skausmą ir …pasididžiavimo jausmą. Paklausykite.

Laidos „Laimės dieta“ per LRT radiją klausykite tiesiogiai, 12:12 val. arba sekmadieniais, po 18 valandos žinių. Laidų įrašus rasite LRT mediatekoje bei tinklalaidžių platformose Google Podcasts, Spotify ir Spreaker.com

 

Laimes dieta Patreon banner
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).