PODCAST

Pokalbis apie laimę su „Mamų unija“ vadove Egle Mėlinauskiene1 min read

17 rugsėjo, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę su „Mamų unija“ vadove Egle Mėlinauskiene1 min read

Reading Time: < 1 minute

Šiam pokalbiui vieningos temos kaip ir nėra, nes kalbamės apie viską: žmonių gerumą ir džiaugsmą gyventi, kasdienę vaikų kovą už gyvenimą, pralaimėjimus ir laimėjimų džiaugsmą. Apie prasmę gyventi ir apie laimę padėti.
Prisipažinsiu – prieš pokalbį LRT radijuje su fotomenininke, visuomenės veikėja, labdaros ir paramos fono MAMŲ UNIJA vadove Egle Mėlinauskiene šiek tiek nerimavau – ar pavyks rasti laimės kalbant apie vėžiu sergančių vaikų kasdienybę? Bet Eglė ją randa, kaip kasdien vaikų palatose randa ir pamokas. Jos dėka, pamačiau visai kitą sunkios ligos pusę, pusę, kurios net nesuvokiau, o gal nenorėjau suvokti esant.
Labai kviečiu paklausyti. Ir noriu priminti, kad rugsėjo 16 dieną startavo visos Lietuvos žmonių solidarumo, paramos ir labdaros akcija VIENOS KĖDĖS ISTORIJA – visi norintys yra kviečiami užimti kėdę imitacinėje ligoninės palatoje, Vilniaus Katedros aikštėje. Kėdę, kurioje dienas, mėnesius, o neretai – ir metus praleidžia sergančiųjų vaikų tėvai. Daugiau apie akciją skaitykite ČIA.

Laidos LAIMĖS DIETA per LRT radiją klausykite ketvirtadieniais 12:12val. Laida kartojama ketvirtadieniais 18val., bei sekmadieniais 18 val. Laidos įrašus galite rasite LRT mediatekoje, Google Podcasts, Spreaker.com ir Spotify.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).