PODCAST

Pokalbis apie laimę su Indre Kavaliauskaite3 min read

29 rugpjūčio, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę su Indre Kavaliauskaite3 min read

Reading Time: 2 minutes

Su Indre esame pažįstamos jau 7 metus, tad nors ir atrodo, kad prieš mudviejų pokalbį ir neturėčiau jaudintis, jaudinausi dar daugiau. Labai norėjau, kad klausytojai ją pamatytų ir išgirstų tokią, kokią girdžiu ir matau aš, kai vakarais sėdime be makiažo ir prie židinio kemšame dešrytę su agurkais (Indrei vakaras be dešrytės – ne vakaras). Ne tik laidų vedėją. Ne tik gražuolę. Bet itin daug vidinės elegancijos ir šiltumo turinčią moterį.
Žinau, kiek idealų ji turi, žinau, kad mintinai cituoja Šekspyrą ir ištraukas iš mylimiausių filmų. Tad paprašiau Indrės surašyti savosios laimės taisykles pagal žymias moteris – surinkti citatas tų, kurios ją įkvepia, parinkti žodžius, kurie atspindėtų tai, kuo ji gyvena ir vadovaujasi kasdien.
Citatos čia o, LRT radijo laidos LAIMĖS DIETA įrašas žemiau, ir tikrai rekomenduoju jo paklausyti – nes ką jau ką, bet pakylėti kitus Indrė moka.

  1. Frida Kahlo:„Feet, what do I need you for when I have wings to fly.“ (liet. Pėdos, kam jūs man reikalingos, kai turiu sparnus skristi?)
  2. Audrey Hepburn: „I have to be alone very often. I’d be quite happy if I spent from Saturday night until Monday morning alone in my apartment. That’s how I refuel. “ (liet. Aš turiu dažnai pabūti viena. Aš būčiau tikrai laiminga, jei nuo šeštadienio vakaro iki pirmadienio ryto pabūčiau viena savo namuose. Taip aš pasikraunu)
  3. Grace Kelly: „Getting angry doesn’t solve anything.“ (liet. Pyktis neišsprendžia nieko). Kai supykstu, sako Indrė, skaičiuoju iki dešimt, o jei labai noriu kažką pikto pasakyti, turiu taisyklę: pasirašyti tekstą ir išsiųsti jį po 24 valandų, jei dar norėsis, žinoma, tačiau dažniausiai nebesinori.
  4. Sarah Jessica Parker: „It’s hard to find people who will love you no matter what. I was lucky enough to find three of them.“ (liet. Sunku rasti žmonių, kurie tave mylės nepasaint nieko. Man pasisekė surasti tokias tris)
  5. Carla Bruni: „It would never occur to me to judge anyone.“ (liet. Niekada nesugalvočiau ko nors teisti)
  6. Margaret Thatcher: „Jei nusistatote tikslą patikti visiems, esate pasiruošę priimti kompromisus visais klausimais ir tada nepasieksite nieko.“
  7. Iris Apfel: „Man blogiausia mados tendencija būtų tada, kai kažkuo pasipuošus pasižiūrėčiau į veidrodį ir nematyčiau savęs.“
  8. Beyonce: Kai atrodo, kad per dieną reikia padaryti visko per daug, kad galva sprogsta, Indrė visada garsiai kaip mantrą pakartoja sau: BEYONCE PAROJE IRGI TURI tas pačias 24 valandas: „O jei vis dėlto nepavyko visko suspėti, pagalvoju, kad rytoj pavarysiu kaip Beyonce. Rome wasn’t built in a day, ane?“
  9. Rimantė Kulvinskytė: „Ji klausosi širdimi, todėl girdi tik tai, kas ją priverčia plakti.“ – citata iš pasakos „Mergaitė, kuri negirdėjo žodžio NE“, kurią man sukūrė ir padovanojo Rimantė.
  10.  Indrė Kavaliauskaitė: taip, tikrai, nebūsiu kukli ir prisipažinsiu – aš save įkvepiu. Turėti vieną gyvenimo svajonę – puiku. Bet tai gali ir išvaryti iš proto. Nieko blogo ir turėti netolimos ateities planus. Būkite išdidūs ir dirbkite atsakingai su tuo, kas yra priešais jus. Niekada negali žinoti, kur jus tai nuves.
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).