PODCAST

Pokalbis apie laimę su Ilma Nausėdaite: kokius 10 laiškų nepažįstamajam parašytų „MailerLite“ siela?1 min read

22 gruodžio, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę su Ilma Nausėdaite: kokius 10 laiškų nepažįstamajam parašytų „MailerLite“ siela?1 min read

Reading Time: < 1 minute

Ji – turbūt daugiausiai elektroninių naujienlaiškių perskaitęs žmogus Lietuvoje. Vieno sėkmingiausių šalies startuolių „MailerLite“ rinkodaros vadovė ir siela Ilma Nausėdaitė yra tikras džiaugsmas ausims ir smegenims, mat kalbantis su ja veriasi nauji horizontai ir senos tiesos nebeatrodo nei tokios senos, nei tokios jau ir tiesos.
„MailerLite“ – tai pirmoji lietuviška elektroninio pašto rinkodaros platforma – programinė įranga kaip paslauga (angl. Software as a Service), veikianti internetinės programos principu, leidžianti kurti ir siųsti naujienlaiškius bei gauti išsamias ataskaitas apie prenumeratorių aktyvumą ir bendrą elektroninio pašto rinkodaros efektyvumą. Šiuo metu kompanijos paslaugomis naudojasi daugiau nei 752 tūkstančiai klientų.
Ir tikrai didžiuojuosi, kad šiemet „SaaS Magazine“ paskelbtame sąraše „MailerLite“ – sofware as a service – programinė įranga kaip paslauga srityje įvardinta kaip 5 greičiausiai augantis verslas pasaulyje. Ir tai darome mes – lietuviai!
Bet kalbamės ne tik apie tai, bet ir apie pačios Ilmos augimo receptus, apie praktikas, kurias ji taiko darbe ir gyvenime – viskas pateikiama patina forma: Ilma labai nuoširdžiai atsižvelgė į mano prašymą atsinešti dešimt laiškų, kuriais norėtų pasidalinti su nepažįstamaisiais, tiksliau – su jumis.
Šis pokalbis LRT radijo laidoje LAIMĖS DIETA – kaip gaivus gūsis, dovanosiantis kiek kitokią perspektyvą ir idėjų, kaip be didelių pastangų atrasti didelį džiaugsmą gyventi.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).