PODCAST

Pokalbis apie laimę su aktoriumi Audriumi Bružu2 min read

7 gruodžio, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę su aktoriumi Audriumi Bružu2 min read

Reading Time: < 1 minute

Kaip supynės. Toks buvo mudviejų su Audriumi pokalbis LRT radijo laidoje LAIMĖS DIETA. Besitardama dėl pokalbio, turėjau vieną vienintelį tikslą – norėjau, kad klausytojai pamatytų kuo daugiau šio aktoriaus spalvų. Juk daugeliui mūsų jis – komedijos žanro žvaigždė, o su tuo atkeliauja ir tam tikros etiketės. Net gaila, kad reikėjo muzikinių petraukų, nes ir per jas kalbėjome nesustodami.
– Man visada reikėjo mano vadovų įvertinimo, – vieno tokio, į eterį nepatekusio pokalbio metu prisipažinau Audriui, – nesvarbu, kaip su manimi elgiasi: humaniškai ar ne, aš buvau pasiryžusi tarnauti už mažėliausią dėmesio trupinį. Ar gerą žodį. Tik neseniai šitą dalyką suvokiau ir pradėjau pamažu vaduotis. Šis modelis, matyt atėjo dar iš vaikystės – labai norėjau sesės meilės, bet jai buvau nė motais, ji septyniais metais vyresnė, tad ilgą laiką jai tiesiog neegzistavau.
– O kas Tau yra įvertinimas? – paklausė Audrius, – Ar tik – geri žodžiai? Įvertinimas ateina įvairiausiomis formomis. Žiūrėk, Tu pagal išsilavinimą esi žurnalistė – turi diplomą. Tai įvertinimas. Tu dirbi, vadinasi, esi praktikė. Turi savo auditoriją, reiškia, tai darai neblogai. Ir laidą turi – vadinasi, Tave vertina ir profesionalai. Labai konkretu. Mes vaikomės žodžių ar įsivaizduojamų medalių, bet visi mūsų pasiekimai turi aiškią, matematinę išraišką. Jeigu be viso to, ką išvardinau, Tau dar kažko trūksta, sugalvok ko, ir pasiimk tai. Pagyras reikia pasiimti. Nueini ir paklausi vadovo ar mylimo žmogaus: ar viskas gerai, ar Tu su manimi laimingas. Nereikia gyventi laukiant.
Tai štai, čia tik viena įžvalgų. Radijo laidoje jos neišgirsite, bet išgirsite dar daugiau ir kartu su Audriumi galėsite atlikti 40 klausimų blitz interviu. Gero klausymo!

Ir primenu, kad Laimės dieta LRT radijuje skamba ketvirtadieniais 12:12 val., kartojama ketvirtadieniais 18:00 ir sekmadieniais 18:00.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).