PODCAST

Pokalbis apie laimę su komiku Justinu Jankevičiumi2 min read

11 rugpjūčio, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Pokalbis apie laimę su komiku Justinu Jankevičiumi2 min read

Reading Time: 2 minutes

Tik kalbėdamasi su Justinu Jankevičiumi, suvokiau, kad, laimės būna dvi rūšys: laimės spygliai ir nuolatinė, palaikomoji laimė. Pastaroji komikui yra tuomet, kai žiūri filmą ir jis baigiasi įdomiai. Pokalbis apie laimę su Justinu buvo tikrai ypatingas, bet kone kiekviename punkte galėjau su juo sutikti. Aš taip pat dievinu dokumentiką ir patogius batus. O su pieniškomis dešrelėmis meilė mane sieja jau ne vieną dešimtį metų. Tiesa, Justino ji ypatinga ne tik dėl su vaikyste susijusių prisiminimų, bet ir būdo, kuriuo jis tas dešreles valgo. Jeigu norite visa tai išgirsti (kaip ir garsą, kai mane nuo itin detalaus Justino pasakojimo supykina radijo eteryje) siūlau pasiklausyti laidos įrašo. O čia – tik dalis to, iš ko susideda visų mylimo laido vedėjo laimė:

1. Man patinka graži kalba: aš stengiausi kalbėti gražiai, tai nebuvo duotybė. Kiekvienas mes turime savą kalbos šiukšlynėlį,     kurį reikia susitvarkyti. Aš labai myliu Lietuvą ir labai myliu lietuvių kalbą, todėl kalbėti gražiai man nėra kančia. Žinoma, nėra ir lengva, ypač, kai esi ekrane, ir kai stengiesi būti savimi, bet kartu turi rodyti pavyzdį vaikams.

  1. Mane laimingą daro pasiklota lova: tai konkretus fizinis veiksmas, kuris tarnauja kaip metafora visame gyvenime. Teisingai pradėjęs dieną, teisingai ją ir užbaigsi.
  2. Mane laimingą daro muzika reikiamoje vietoje. Man patinka muzika.
  3. Aš esu laimingas, kai galiu sau leisti būti laisvas. Pavyzdžiui, aš esu laimingas, kai aš galiu sau leisti pasakyti, jog man laimę suteikia cigaretė.
  4. Aš laimingas, kai oras nei per šiltas, nei per šaltas.
  5. Mane laimingą daro popcorn’ai kine – tobula.
  6. Mane laimingą daro maistas. Aš esu Homeris Simpsonas. Yra skanumo skalė, ar ne? Skanu – neskanu. Ir aš esu valgęs geruose restoranuose ir puikiai žinau, kas yra geras maistas ir aš jį vertinu. Bet tame ir reikalas – man nėra neskanių dalykų! Nebent maistas būtų sugedęs. Ir man aukšiausias taškas yra kepsnys restorane prie upės, bet lygiai taip pat man skanu čeburėkas, kurio taukai teka per ranką.
  7. Man patinka gražiai apsirengti: būti estetiškai patraukliam kitiems žmonėms yra vertybė.
  8. Man didelis laimės spyglys būna tuomet, kai žiauriai trūksta pinigų, ir tu gauni žinutę, jog į sąskaitą įkrito pinigai. Va čia yra laimė. Taip, tu nenusipirksi muzikos, nenusipirksi saulėlydžio, bet pinigai padeda. Ir tada, kai tu jauti, kad jau pareina pasturgalis, pyst ir įkrenta pinigai.
  9. Didžiausia mano laimė yra besijuokiantys žmonės. Nesvarbu, ar aš prajuokinu, ar kažkas kitas, tačiau besijuokiantys žmonės man yra laimė.
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).