PODCAST

Nuo meilės iki mirtingumo: visos Vido Bareikio laimės formos1 min read

7 rugpjūčio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Nuo meilės iki mirtingumo: visos Vido Bareikio laimės formos1 min read

Reading Time: < 1 minute

Aktorius, muzikantas, kompozitorius, režisierius, laidų vedėjas… kai žmogus turi tiek daug rolių, niekada nežinai, ko laukti. Arba atvirkščiai – esi tikras, kad jis nė nemirktelėjęs tau atiduos visą save.
Vidą Bareikį pažįstu jau daugiau nei dešimt metų. Pamilau jį dar tuomet, kai visiems sprogdino smegenis Ainiumi Storpirščiu debiutavo grupėse „Suicide Djs“ ir „Stipriai kitaip“.
Bet šįkart, kai pasikviečiau jį pasikalbėti į LRT radiją, į savo LAIMĖS DIETĄ, prisipažinsiu, labai jaudinausi ir nekantravau. Buvome ilgai nesimatę ir per tą „ilgai“ nutiko daugybė dalykų: iškeliavo Vido mama, Vidas ir jo buvusi žmona Jurga pasuko skirtingais keliais, o kūrėjo gyvenime atsirado nauja mūza…
Ir mes pasikalbėjome apie viską, kiekviename šių etapų stabtelėdami ir atrasdami po pamoką, po palinkėjimą, po receptą laimei ir įkvėpimui judėti toliau.
Kviečiu klausytis. Tai vienas atviriausių kada nors mano pačios girdėtų pokalbių, iš kurio išsinešiau labai daug šviesos.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).