PODCAST

Nemiros Pumprickaitės laimės receptai1 min read

1 rugsėjo, 2020 47 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Nemiros Pumprickaitės laimės receptai1 min read

Reading Time: < 1 minute

Kas svarbiau – viltis ar laisvė? Jeigu laisvė – tai galėjimas daryti ką nori, ar tai reiškia, kad gyvūnai laisvesni negu žmonės? Kurias iš savo laisvių ji labiausiai vertina?
Koks gamtos reiškinys būtų pavadintas Nemira?
Nuo ko pradėti pažintį su opera?
Kodėl Italija – tokia nuostabi šalis?
Kodėl ji rinktųsi pinigus, o ne meilę?
Kaip nugalėti autoriteto baimę – ypač kai kalbi su žymiais ir galingais.
Tai tik dalis klausimų, kuriuos uždaviau žurnalistei Nemirai Pumprickaitei, kai mudvi susitikome LRT radijo laidoje LAIMĖS DIETA. Pokalbis bangavo kaip jūra – nuo saulės atspindžių, matomų paviršiuje iki pačių giliausių gelmių.
Kokie Nemiros laimės receptai? Pirmiausia – nedalinti receptų kitiems. Antra – tikėti tuo, ką matė ar girdėjo savo akimis. Trečia – visada šalia turėti šiltą ir šlapią snukį. O daugiau… daugiau patys paklausykit ir pažiūrėkit. Apie politiką nekalbėjome. Beveik 🙂

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).