PODCAST

Naujame projekte – Rimantės Kulvinskytės ir Algio Ramanausko baimės ir prisipažinimai1 min read

1 vasario, 2021 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Naujame projekte – Rimantės Kulvinskytės ir Algio Ramanausko baimės ir prisipažinimai1 min read

Reading Time: < 1 minute

Kas jums yra saugumo jausmas? Sunki, vatinė antklodė, kuria užklodavo babytė?
Pilnas pilvas bulvinių blynų?
Vilnonės kojinės ar apsmukęs megztinis?
Gal tam tikra muzika, vairuojant per pūgą ir palaimingai kėdutėje miegantis vaikas?
Prikimštas šaldytuvas ar trijų atlyginimų santaupos sąskaitoje?
Dažniau bijote ar dažniau užsimerkiate ir tariate: „Kaip bus, taip?“.
Dažnai gyvenimo paprašote palaukti ar vis dėlto tiems, kurie sako, kad pasaulis pavojingas, atkertate, jog jis tiek pat gražus ir įdomus?

Kasdien susiduriame su situacijomis, kuriose jaučiamės nesaugiai – tiek dirbdami, tiek leisdami laisvalaikį, augindami vaikus ar kurdami namus. Kas padėtų mums jaustis geriau ir į galvas ir širdis prikviestų ramybę, saugumą ir netgi laimę? Apie tai net 3 mėnesius su ekspertais kalbėsime bendrame 15min ir draudimo bendrovės „If“ projekte „Laimė jaustis saugiai“.

Nuostabu ir tai, kad laidas pakaitomis vesiu aš ir Algis Ramanauskas – duete su Algiu prieš 11 metų debiutavau kaip televizijos vedėja projekte, kurio tikslas buvo žmones įkišti į kuo nesaugesnes situacijas – „Dainuok, jei gali“. Matote, kaip per tą laiką viskas pasikeitė? :))

Laimes dieta Patreon banner

Su Algiu galvom palingavom supratę, kad ir sveikatą apsidraudėme tik vaikams atsiradus – iki tol, jūra iki rodėsi. Bet tik rodėsi. Apie avarijas, kurias esame padarę, savo baimes, nesaugumus ir kitokius draudiminius įvykius – atviras mudviejų pokalbis įžanginėje „Laimė jaustis saugiai“ laidoje. Kviečiu pabūti.

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU DRAUDIMO BENDROVE „If“

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).