PODCAST

Naglio Bieranco laimės dieta: 4 patarimai3 min read

24 gegužės, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Naglio Bieranco laimės dieta: 4 patarimai3 min read

Reading Time: 2 minutes

Fotografą, šokėją ir šiaip nuostabų žmogų Naglį Bierancą pažįstu jau gerą dešimtį metų – jau tada jis man buvo iš tų žmonių, kuriems reikėtų mokėti pinigus už tai, kad su tavimi eina į vakarėlį, nes su juo leisti laiką yra tiesiog beprotiškai smagu.

Visai neseniai Naglis svečiavosi mano vedamoje praktiškų gyvenimo džiaugsmo patarimų laidoje „Įkvėpk. Iškvėpk.“, LRT radijuje.
Ir štai 3 praktiški Naglio patarimai, kuriais jis pats naudojasi tada, kai laimės mažai:

1) PASIŲSK.
Blogai jaučiatės? Atsikėlėte surūgęs? Niekas nedžiugina? Viskas erzina? Nesinori niekur eiti? Siųskite savo blogą nuotaiką ant trijų raidžių!
„Tą rusišką keiksmažodį, kurį žinome kiekvienas, sakau tai baisiai savo nuotaikai, ir tai tikrai veikia! Ir kas iš draugų tai išbando, tas sako,  „Geras!”. Šis patarimas veikia nebūtinai šiai nuotaikai. Tai gali bet kokia situacija. Pavyzdžiui, aš dažnai stengiuosi vadovautis jausmais ir širdimi, nes protas dažnai pradeda kaišioti pagalius į ratus, tai aš jį sunčiu kuo tuoliau, aš GARSIAI jam sakau: „Eik tu na…“. Aš tikiu, kad reikia garsiai kalbėtis su savimi, su savo mintimis. Manyje juk yra labai daug manęs visokio, tai aš su kiekvienu ir pasikalbu. Tiesa, galima siųsti nebūtinai nuotaiką, galima siųsti ir situaciją. Visų pirma taip tu išlieji pyktį, antra, tas baisus keiksmažodis energetiškai iš savęs yra labai stiprus. Būna, aš kažkur vykstu, ir man protas iškart pradeda konstruoti situacijas, kaip ir kas turėtų vykti. O jeigu taip nebus? Aš nusivilsiu ar supyksiu, baigsis blogai. Todėl aš savo protą siunčiu kuo tuoliau – būna ir taip. Tolyn siųskite viską, kas jus užknisa!
Pavyzdžiui, viena mano pažįstama pasakojo, kad nubudo jausdamasi, kad jau kimba liga, prisiminė mano patarimą ir ligą pasiuntė ant trijų raidžių! Sakė, taip juokinga pasidarė, kad savijauta akimirksniu pasitaisė!“

Laimes dieta Patreon banner

2) GARSIAI JUOKIS
Kitas Naglio patarimas: pradėti garsiai juoktis stovint prieš veidrodį.
„Žinau, gal durnai skamba, bet kai prisiverti tai padaryti, pačiam sunku iš savęs nesijuokti, iš to absurdiškumo, kad tu stovi vienas prieš veidrodį ir juokiesi su savimi. Šį patarimą kažkur išgirdau ar perskaičiau, jis ne mano paties sugalvotas, o normaliai, žmonių patikrintas.“

3) PALEPINK SAVE
„Tuomet, kai daug dirbu, kai daug kažko padarau, visada pasakau sau, kad dabar nusipelniau palepinimo. Ir aš taip save lepinu! Visokiausiais būdais! Tarkim, pirkiniais, kuriuos ir šiaip galbūt galėčiau sau leisti, bet tokiais atvejais tai darau sau specialiai, už nuoplenus. Tada lovoje vidury nakties valgau ledus. Nes to nusipelniau!

4) ATLEISK SAU
„Man atrodo, kad žmonės labai plaka. Kartais net per smarkiai, ir per dažnai. Aš taip pat esu labai savikritiškas, bet kartais pagalvoju: „Bliamba, juk čia gyvenimas! Aš galiu visaip… ir klysti, ir klupti, bet kam nebūna?“. Stengiuosi atleisti, paleisti ir kartoti, kad viskas juk yra gerai. Bandykite save girti, save mylėti. Aš jau dabar savęs nebegiriu, nes man jau ir taip to džiaugsmo ir meilės užtenka 😀 “

Jeigu norite išgirsti visą mudviejų su Nagliu pokalbį apie jo kelią ir laimę, apie susidraugavimą su savimi ir savo paties, kaip homoseksualaus žmogaus, suvokimą bei pripažinimą, kviečiu klausytis!

Listen to „Įkvėpk. Iškvėpk. Fotografas Naglis Bierancas“ on Spreaker.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).