MAMOS BE DRAMOS PODCAST

MAMOS BE DRAMOS: Mamos be dramos su Laura Kilde Jau noriu grįžti į darbą Ar galiu?1 min read

9 vasario, 2020 33 min
Mamos Be Dramos

Autorius:

Mamos Be Dramos

MAMOS BE DRAMOS: Mamos be dramos su Laura Kilde Jau noriu grįžti į darbą Ar galiu?1 min read

Reading Time: < 1 minute

Kiek laiko būti su vaiku namuose? Kada tinkamas laikas grįžti į darbus? Į šį ir kitus klausimus atsakome šiame epizode su mama, lektore, verslininke Laura Kilde. –

PodKęstas „Mamos be dramos” padės jums ieškoti patikrintų receptų: kaip išvengti dramos tarpusavio santykiuose, kaip būti maloniu IR tvirtu, kaip patirti kuo daugiau lengvumo bei džiaugsmo tėvystėje. Dr. Austėja Landsbergienė, mokslininkė ir keturių vaikų mama, kalbina pašnekovus ir atsako į jų klausimus, remiasi ne tik praktinėmis istorijomis bei pavyzdžiais, bet ir naujausiais moksliniais tyrimais. Atsikratykime chaoso ir auginkime sąmoningumą – be dramos!

Mamos Be Dramos

Mamos Be Dramos

PodKęstas „Mamos be dramos” padės jums ieškoti patikrintų receptų: kaip išvengti dramos tarpusavio santykiuose, kaip būti maloniu IR tvirtu, kaip patirti kuo daugiau lengvumo bei džiaugsmo tėvystėje. Dr. Austėja Landsbergienė, mokslininkė ir keturių vaikų mama, kalbina pašnekovus ir atsako į jų klausimus, remiasi ne tik praktinėmis istorijomis bei pavyzdžiais, bet ir naujausiais moksliniais tyrimais. Atsikratykime chaoso ir auginkime sąmoningumą - be dramos!
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).