PODCAST

Leonardo Pobedonoscevo laimės receptai1 min read

22 liepos, 2020 39 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Leonardo Pobedonoscevo laimės receptai1 min read

Reading Time: < 1 minute

Mylėti ir puoselėti savo vidinį vaiką. Neslopinti jo. Viską, ką darai, daryti su meile, nes gavęs dėmesio pražysta bet kuris žmogus ir kaip per sviestą pradeda eitis kiekvienas darbas. O darant nepamiršti, pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais. Rasti savą, širdžiai artimiausią tarnystės formą. Per kitų džiaugsmą laimė dar ryškesnė ir stipresnė. Todėl nereiktų pamiršti principo „Aš tau, tu man“ ir stengtis iš visų situacijų išeiti taip, kad visi dalyviai jaustųsi nugalėtojais.

Čia tik dalis minčių, kurios manyje užsiliko po pokalbio su aktoriumi Leonardu Pobedonoscevu. Nešantis pergales. Tai reiškia jo pavardė ir apie tai mes kalbamės LRT radijo laidoje LAIMĖS DIETA.

Daugiau pokalbių galite rasite čia.
Sekite mus Facebook ir Instagram paskyrose.
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).