PODCAST

Laimės receptai pagal Saugirdą Vaitulionį1 min read

15 sausio, 2021 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Laimės receptai pagal Saugirdą Vaitulionį1 min read

Reading Time: < 1 minute

Jam patinka patraukti per dantį visažinius, jam puikiai sekasi būti veidrodžiu, kuris visuomenei parodo, kad karalius nuogas, bet lygiai taip pat jis gali pasijuokti iš savęs, savo silpnybių ir trūkumų, ir yra didelis kovotojas už teisybę. Juoktis garsiai, nebijant, kad žmonės išgirs apie tavo laimę, yra vienas jo laimės receptų. Kaip ir stipriai mylėti ir valgyti maistą, o ne save.

Šįkart LRT radijo gyvenimo džiaugsmo laidoje LAIMĖS DIETA – komunikacijos specialisto, žurnalo vyrams „L’Officiel Hommes“ redaktoriaus Saugirdo Vaitulionio laimės receptai. Įsijunkite gyvenimą be kaltės jausmo – kviečiu klausytis, o tatai išgirdus – permanyti 🙂

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).