PODCAST

Laimė žiūrėti į veidrodį: pokalbis su makiažo meistre Vytaute Žališkevičiūte1 min read

28 lapkričio, 2019 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Laimė žiūrėti į veidrodį: pokalbis su makiažo meistre Vytaute Žališkevičiūte1 min read

Reading Time: < 1 minute

Laimė žiūrėti į veidrodį. Grožio paslaptys ir triukai, produktai, dovanojantys jaunystę ir patarimai, kurie kasdien leis džiaugtis savo atvaizdu. Bene mergaitiškiausias LRT radijo laidos LAIMĖS DIETA pokalbis, su pakikenimais, prisipažinimais ir paslaptimis iš kosmetinės su profesionalia vizažo meistre ir lektore Vytaute Žališkevičiūte. Kviečiu klausyti ir klausant permanyti. Iki pokalbio, rodės, apie grožį žinau daug, bet, pasirodo, yra kur pasistiebti. Ir tai mane labai džiugina – juk aš pati nustembu, kai nustembu.

P.S. Primenu, kad LAIMĖS DIETA tiesiogiai per LRT radiją skamba ketvirtadieniais, po vidudienio žinių. Kartojama ketvirtadieniais, po 18 valandos žinių ir sekmadieniais, tuo pačiu metu.

Daugiau…. Grožio triukai, kurių išmokau per 34 savo gyvenimo metus ir dar Grožio ledukai: lygios ir elastingos odos paslaptis ir dar Kodėl frazė „Žinok, kaip išgražėjau!“ pakeitė mano gyvenimą?

Laimes dieta Patreon banner
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).