PODCAST

Kasdieniai istorikės Gražinos Sviderskytės laimės receptai1 min read

30 liepos, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Kasdieniai istorikės Gražinos Sviderskytės laimės receptai1 min read

Reading Time: < 1 minute

Juokas juokais, bet žmonėms, ypatingai tiems, kurie, iš šono žiūrint, atrodo itin laimingi, įvardinti savo laimės receptus yra be galo sunku. Ir kai tarėmės dėl pokalbio su žurnaliste, istorijos mokslų daktare Gražina Sviderskyte, ji tikino, kad neįsivaizduoja, apie ką kalbėti, o prikalbėjome krūvą reikalų!
Klausiausi Gražinos ir žadėjau sau niekada nenustoti būti smalsiai, niekada nepavargti uždavinėti klausimų,  netingėti mokytis, ir mylėti žmonių, nes būtent žmonės, pasak Kanadoje gyvenančios Gražinos, yra vienas didžiausių jos įkvėpimo šaltinių.

Taigi kviečiu klausytis pokalbio, kuris manyje paliko prasidedančios dienos, šviesaus ryto jausmą. Ryto, kuris žada daugybę nuotykių, smagios nežinios, atradimų džiaugsmo ir suvokimų, kiek daug mes turime turėdami laisvę.

Laimės Dieta LRT radijuje skamba kiekvieną ketvirtadienį, po vidudienio žinių. Laida kartojama ketvirtadieniais, po 18val. žinių.

Laimes dieta Patreon banner
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).