PODCAST

Jurga Baltrukonytė: apie laimę kalbėtis su žmonėmis1 min read

10 liepos, 2020 45 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Jurga Baltrukonytė: apie laimę kalbėtis su žmonėmis1 min read

Reading Time: < 1 minute

Žurnalo „HAPPY 365“ redaktorė Jurga Baltrukonytė, net pati nenujausdama, mane užaugino. Jos tekstai visada drąsino, visada įkvėpė ir guodė tuomet, kai reikėjo. Su Jurga visuomet dalijomės meile kalbėtis su žmonėmis – retkarčiais, kai susidurdavome renginiuose ar svečiuose, viena per kitą pasakodavom nugirstas istorijas ar netikėčiausiose vietose atrastus personažus straipsniams.
Ir šįkart LRT radijo laidoje LAIMĖS DIETA kalbėjomės apie džiaugsmą kalbėtis: pastebėti žmogų, domėtis juo, prakalbinti jį, praturtėti jo patirtimis ir kažką parsinešti namo.
Atlėkusi į studiją, Jurga kaltai nuleido akis:
– Svarsčiau, ar ruoštis interviu, ar geriau pabėgioti. Ir pasirinkau krosą, – ėmė kvatoti.
– Žinai, čia kone laimės receptas. Kai pirmiausia renkiesi tai, kas geriausia tavo kūnui ir proto ramybei, – paguodžiau, kartu žinodama, kad ruoštis niekam nereikėjo – juk geriausiems pokalbiams nesiruošiama.
Be to, Jurga puikiai žino, ne tik tai, ko reikia, kad būtų laiminga, bet ir ko jai nereikia. Dar kažkada kitai LRT radijo laidai „Tuzinas“ ji vardijo dalykus, kurių neturi ir nepasigenda: plaukų džiovintuvo, vardinių rūbų, apsimetinėjimo tuo, kuo nesi, nuolatinės darbo vietos, laiko neįdomiems dalykams ir toksiškiems santykiams, didelio lagamino, rūsio ir garažo, lygintuvo, svogūnų ir česnakų, televizoriaus ir noro konkuruoti. Apie pastarąjį kalbėjomės ir mudvi. Kviečiu klausytis.

Ir primenu, kad LAIMĖS DIETA LRT radijo eteryje skamba kiekvieną ketvirtadienį, po vidudienio žinių. Laida kartojama ketvirtadieniais, po 18 valandos žinių.

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).