PODCAST

Dalia Ibelhauptaitė: „Tiems, kurie sako, kad tau nepavyks, atsakyk „F*ck off and die“1 min read

3 spalio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Dalia Ibelhauptaitė: „Tiems, kurie sako, kad tau nepavyks, atsakyk „F*ck off and die“1 min read

Reading Time: 2 minutes

Šis patarimas nenuskambėjo LRT radijo eteryje, jį Dalia man pasakė, kai jau po pokalbio žengėme pro duris, bet žinau, kad ji nesupyks, jog juo su jumis dalinuosi. Atvirkščiai – jai nei šilta, nei šalta. Per tiek metų vyriškame teatro ir operos pasaulyje Dalia spėjo užsiauginti storą odą: ir stengėsi būti vyriškesnė, ir bandė žudytis, ir išmoko nebegirdėti piktų tautiečių replikų, galiausiai – pamynė išdidumą ir išmoko paprašyti.

Jeigu esi ambicinga, drąsi, sakai tai, ką galvoji, vadinasi, esi „bjauri boba“, vadinasi būsi smerkiama ir nekenčiama – mums vis dar sunku priimti tas, kurios „nemoka būti savo vietoje“.

Kai šiuo suvokimu pasidalinu su operos ir teatro režisiere, ji tik linksi: „Ir kuo aš nebuvau vadinama! Pabaisa tarp gražuolių“.
Bet nei sunkumai, nei išbandymai jos nepalaužė – nuėjusi beprotišką kelią su „Vilnius City Opera“, ji, sako, jei galėtų, viską pakartotų. Tik nežinia, ar taip begalėtų. Užtat dabar laukia kiti iššūkiai ir po ilgų metų išsipildžiusi svajonė užkariauti Holivudą.

Laimes dieta Patreon banner

LAIMĖS DIETOJE šikart – ypatingas pokalbis apie vidinį variklį, nenužudomą aistrą kurti, nepalenkiamą užsispyrimą siekti savo tikslų ir savęs suvokimą per savo pačios vertę, o ne per šalia stovinčią Claudią Schiffer. Ypatingi laimės receptai, kuriuos turėtų išklausyti kiekvienas klumpantis, abejojantis, bijantis ar besijaučiantis kitokiu šiame ne visada švelniame pasaulyje.

Daugiau klausykite čia.
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).