PODCAST

Aušra Kurienė: laimės receptai, kurių išmokau iš vaikų1 min read

7 spalio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Aušra Kurienė: laimės receptai, kurių išmokau iš vaikų1 min read

Reading Time: < 1 minute

„Kaip užauginti žmogų?“ yra knyga, kuri ne vieną kartą tapo man atrama, tad galite įsivaizduoti, kokį džiaugsmą jutau žinodama, kad kalbinsiu jos autorę, Paramos vaikams centro įkūrėją ir vadovę, psichologę, vaikų ir paauglių psichoanalitinę psichoterapeutę Aušrą Kurienę.

Kalbėjomės apie viską: pamokas, kurias galime išsinešti iš karantino, dienas, kai mamos jaučiasi „emociniais batutais“, dalykus, kurie padeda vaikams lengviau adaptuotis darželiuose ir mokyklose ir, žinoma, laimės receptus, kurių kiekvienas mūsų gali pasimokyti iš mažiausių mūsų planetos gyventojų.

– Kai su pykstamės su partneriu, bambame dėl smulkmenų ar planuojame skirtis dėl vieno ar kito trūkumo, prisiminkite meilę, kuria jus myli jūsų vaikas: nepamatuojamą, besąlygišką, niekada, nepasaisant jokio jūsų poelgio, nepametančią savo krypties, – pataria Aušra.

Laimes dieta Patreon banner

Šitame pokalbyje pati tapau klausytoja, nes norėjosi tik klausyti ir dėtis galvon – mano viešnia ne vieną kartą sugebėjo pakreipti mano pasaulio (ir dukros) matymo kampą. Rekomenduoju visiems.

Daugiau klausykite čia.
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).