PODCAST

10 laimės pamokų iš dangaus arba kuo kvepia debesys1 min read

3 sausio, 2020 33 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

10 laimės pamokų iš dangaus arba kuo kvepia debesys1 min read

Reading Time: < 1 minute

Kartais tie dalykai, dėl kurių ilgai dirba, apie kuriuos svajota naktimis, dalyaki, kurie, rodosi, turėtų kilstelėti aukštyn, sumurkdo į realybės purvą ir palieka nemalonų skonį burnoje.
O kartais, į mūsų gyvenimą neplanuotai atėjusios patirtys viską pakeičia akimirksniu: pasaulį, požiūrį į jį ir tai, ką gauni atgal. Staiga reikšminga tampa nebesvarbu, o nebesvarbu ima griežti pirmu smuiku.
– Nesvarbu, kokias pareigas užimtum, kiek pinigų uždirbtum, kuo vilki ar kiek sekėjų turi socialiniuose tinkluose, pakilus į dangų tai nebetenka reikšmės. Pakilus į dangų tampi atsakingas už vienintelį brangų dalyką – savo gyvybę, – sako mano pašnekovas, vestuvių fotografas, o kurį laiką jau – ir parasparnių pilotas Tomas Juškaitis..
Negalėčiau pagalvoti apie tobulesnį pokalbį Naujų metų pradžiai. Paklausykite jo, jei nesate laimingas ten, kur esat. Paklausykite, jei trūksta drąsos daryti tai, ką mylite. Paklausykite, jei norite nors dalele pajusti, koks jausmas įskristi į debesį.

Primenu, kad LRT radijuje laida LAIMĖS DIETA tiesiogiai skamba ketvirtadieniais, po vidudienio žinių, kartojama ketvirtadieniais 18 valandą ir sekmadieniais tuo pačiu metu.
Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).