MIEGAS SVEIKATA

Miego higiena + baltų dantų paslaptys1 min read

12 spalio, 2020 < 1 min

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Miego higiena + baltų dantų paslaptys1 min read

Reading Time: < 1 minute

Ar kada yra tekę girdėti apie miego higieną? Tai ritualai, kuriuos sveikatos specialistai rekomenduoja tam, kad būtų lengviau užmigti, o ir miegas kietesnis džiugintų.
– Miegame trečdalį savo gyvenimo, bet kažkodėl šio proceso nesureikšminame. Tik pagalvokite, kaip galėtų pasikeisti jūsų gyvenimas, jei miegui ruoštumėtės taip, kaip ruošiatės darbui ar išeigai su draugais? –  svarsto GINTARINĖS VAISTINĖS vaistininkė Roberta Janulytė. Su ja tinklalaidėje „Popietė su vaistininku“ kalbėjomės apie tai, kokios veiklos ar  malonūs įpročiai padeda kūną paruošti poilsiui.

Na, o antroji laidos dalis skirta burnos higienai – vaistininkė Raimonda Truncė pažėrė visą krūvą patarimų, kaip išlaikyti baltus ir sveikus dantis: kokias klaidas darome, ko turėtume vengti ir į ką atkreipti dėmesį, kai renkamės tiek dantų pastą, tiek burnos skalavimo skystį.

Kviečiu žiūrėti!

Laimes dieta Patreon banner

TURINYS PARUOŠTAS BENDRADARBIAUJANT SU GINTARINE VAISTINE

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).