HOROSKOPAI

Zodiako ženklai ir patarimai – į kurį kreiptis?6 min read

27 birželio, 2021 4 min

Autorius:

Deimantė

Zodiako ženklai ir patarimai – į kurį kreiptis?6 min read

Reading Time: 4 minutes

Jei norisi pasitarti dėl finansų – kreipkitės į Jaučius ar Ožiaragius, jei trūksta motyvacinių patarimų – padėti gali Avinas ar Dvyniai. O kokio patarimo galima kreiptis į Jus?

SVARBU: apačioje pateikti aprašymai atspindi tik nedidelę dalį Jūsų asmenybės (vieną Saulės poziciją Jūsų gimimo horoskope). Išsami analizė atliekama remiantis pilnu gimimo horoskopu.

AVINAS

Avino ženklo atstovai – aktyvūs, lyderiai, mėgstantys prisiimti atsakomybę. Iš jų galite semtis patirties apie tai, kaip žengti iš savo komforto zonos į naujas pradžias, kaip tapti vadovu sau. Jie taip pat puikiai patars, kaip išsaugoti asmeninę laisvę ar įveikti bet kokius kylančius iššūkius. Tikėtina, kad jie paskatins priimti impulsyvius sprendimus, rizikuoti, elgtis spontaniškai. Jie taip pat patars kaip nepasiduoti, jei kažkas nepasiseka. Kreipkitės į Aviną jei ruošiatės varžytis, konkuruoti – jie įkvėps drąsos, energijos, pasitikėjimo savimi!

Laimes dieta Patreon banner

JAUTIS

Jaučiai – labai ištikimi, stabilūs, palaikantys. Jie visuomet išties pagalbos ranką draugams. Jaučiai taip pat labiau mėgsta patarimus dalinti, nei juos gauti, todėl kreiptis į juos galite bet kokiu klausimu. Jie mažai kišasi į kitų reikalus, tačiau yra objektyvūs, atsakingi. Jei norite patarimo, kaip siekti užsibrėžto tikslo su didele kantrybe, kreipkitės į šį zodiako ženklą. Jie taip pat puikiai tvarkosi su finansais, domisi prabangos prekėmis, turi stiprų estetikos pojūtį. Jaučiai galėtų duoti puikių patarimų įsirenginėjant namus ar darant remontą. Jie paskatins sprendimus priimti lėtai, apgalvotai, pasidalins praktiškais patarimais!

DVYNIAI

Dvyniai – labai aktyvūs, jų mintyse visuomet sukasi įvairios idėjos. Kartais jiems gali trūkti susikaupimo, susikoncentravimo, bet jie puikiai patars, kaip savo kasdienybę paįvairinti ir nenuobodžiauti. Jie mėgsta linksmintis, aktyviai bendrauti, keistis idėjomis. Taip pat mėgsta nuotykius, yra optimistai, entuziastai. Jų galvoje gali kilti daug idėjų pokalbiams, taip pat temos projektams, straipsniams. Kreipkitės į Dvynius, jei norite gauti patarimų, kaip išvengti monotonijos. Su Dvyniais taip pat galite drąsiai pasitarti galvodami apie šventes, vakarėlius – jie tikrai turės originalių pasiūlymų!

VĖŽYS

Vėžiai – mylintys ir ištikimi draugai, į kuriuos galima kreiptis, jei norite intuityvaus atsakymo. Jie nori apsaugoti kitus ir intuicija gali pasikliauti labiau nei protu. Jie taip pat turi gerą atmintį ir prisimena viską, kas atsitiko, todėl dalindami patarimus remsis praeities patirtimi. Jei norite improvizuoti virtuvėje, bet jaučiatės nedrąsiai – taip pat kreipkitės į šio zodiako ženklo atstovus. Patys nemėgstantys prašyti pagalbos, jie gali ją suteikti, yra empatiški, stabilūs, mėgstantys komforto zoną. Jie taip pat padės suorganizuoti jaukius šeimos pasibuvimus ar namų įkurtuves!

LIŪTAS

Liūtai – mylintys ir atsidavę, dosnūs draugai. Jie mėgsta padėti ir dalinti patarimus kitiems, daro tai iš širdies. Liūtai gali patarti, kaip labiau pasitikėti savimi, kaip mėgautis aplinkinių dėmesiu. Jie taip pat užkrečia savo entuziazmu, optimizmu, yra draugiški, šilti. Jei norite išreikšti savo kūrybiškumą, trūksta drąsos, kreipkitės į pažįstamus Liūtus, jie tikrai suteiks įkvėpimo. Jie taip pat gali patarti, kaip palepinti save ar savo partnerį, kaip komfortiškai jaustis būnant dėmesio centre. Jei gausite palaikymo ir patarimų iš Liūto, nepamirškite suteikti to paties atgal. Liūtams taip pat būtinas pripažinimas ir palaikymas iš aplinkinių.

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovai – analitiški, atkreipiantys dėmesį į detales, linkę į perfekcionizmą. Jie taip pat labai patikimi, atsakingi, gali duoti racionalius patarimus. Jie patars, kaip efektyviai panaudoti turimus išteklius, kaip prioritetizuoti darbus, kaip susitvarkyti namus. Mergelės taip pat kuklios, ne per daug emocionalios asmenybės, siekia aplinkoje esantį chaosą paversti į tvarką. Jei jaučiate, kad gyvenime šiek tiek trūksta nuoseklumo ir tvarkos, kreipkitės į šio zodiako ženklo atstovus. Jie ne tik patars, kaip susidaryti planą, bet ir išmokys, kaip daryti keletą užduočių vienu metu!

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės yra labai diplomatiškos, galinčios duoti patarimus apie tai, kaip išvengti konfliktų. Jos vertina balansą ir nenori jo prarasti, taip pat yra puikios derybininkės, sudaro teisingus susitarimus. Jei norite išmokti kurti taiką, harmoniją, ramybę aplinkoje – kreipkitės į šio zodiako ženklo atstovus. Taip pat šio ženklo atstovai yra partnerysčių profesionalai, puikiai sutaria su kitais žmonėmis. Dalina pritaikomus patarimus apie santykius, meilę, gali patarti ir stiliaus klausimais. Puikūs komandiniai žaidėjai, šie žmonės gali pasidalinti patarimais ir apie tai, kaip sukurti malonią atmosferą žmonių grupėje, kaip atsižvelgti į visų poreikius.

SKORPIONAS

Skorpionai – pats intensyviausias zodiako ženklas. Jie mėgsta gilintis, niekuomet nepateiks paviršutiniškų atsakymų. Turėdami labai intensyvias emocijas, jie patars ir kitiems, kaip su jomis tvarkytis. Taip pat jie norės įsigilinti į visas Jūsų problemas. Skorpionai yra labai nuoseklūs, mėgstantys dalintis savo gyvenimiška patirtimi. Tikslo siekiantys ilgą laiką, jie gali būti vienos srities ekspertai. Taip pat jie drąsiai priima gyvenimo iššūkius ir mėgsta privatumą. Jei norite nepaviršutiniško patarimo, norite būti išklausytas – kreipkitės į savo aplinkoje esančius Skorpionus! Jie liks paslaptingi ir neišplepės Jus neraminančių klausimų kitiems.

ŠAULYS

Šauliai mėgsta tyrinėti pasaulį, siekia laisvės, gilinasi į filosofinius klausimus. Jie ekstravertai, mėgstantys bendrauti, supranta įvairius požiūrio taškus, perspektyvas, nėra labai prisirišę prie savo įsitikinimų. Galite kreiptis į juos patarimų, jei norite susiplanuoti kelionę, ieškote naujų įdomių knygų ar filmų, taip pat norite patarimo dėl kursų, seminarų. Mėgstantys nuotykius ir naujas patirtis, jie visuomet turės šūsnį patarimų šiomis temomis. Jie taip pat pateiks naują, objektyvią perspektyvą ir idėjų, kurias galėsite įgyvendinti. Šie žmonės taip pat įkvėps Jus optimizmo bei padės rasti išeitį iš keblių situacijų.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai ambicingi, praktiški, užsispyrę. Jie puikiai planuoja laiką, įsipareigoja savo išsikeltiems tikslams. Kreipkitės į juos, jei norite gauti patarimų apie planavimą, discipliną, kontrolę. Taip pat jei norite optimizuoti savo planus, išlaidas ar darbo paskirstymą. Ožiaragiai taip pat dažnai pasižymi intravertiškumu, yra ambicingi, bet santūrūs ir profesionalūs. Jie visuomet stengsis duoti profesionaliausius patarimus, o prieš patardami įsitikins, kad išnagrinėjo problemą iki detalių. Jie gali padėti pasiekti rezultatus, taip pat nuo idėjų pereiti prie įgyvendinimo ir neatidėlioti savo įsipareigojimų, vienu metu siekti daug tikslų.

VANDENIS

Vandeniai – geriausi patarėjai, jei norite įkvėpimo originalių idėjų įgyvendinimui. Vandeniai visuomet apsupa save žmonėmis, kurie supranta ir palaiko jų pačių idėjas, todėl kreipdamiesi patarimo, gausite ir palaikymo komandą. 🙂 Jie drąsūs, ekscentriški, nebijantys originaliai rengtis, kalbėti ir gyventi. Unikalaus gyvenimo būdo ekspertai, vandeniai gali duoti patarimų, kaip išlaikyti balansą tarp laiko sau ir laiko kitiems. Jie taip pat labai orientuoti į ateitį, todėl pasikalbėti apie savo ateities planus taip pat galite būtent su šio zodiako ženklo atstovais. Jie pateiks progresyvų požiūrį ir palaikys net pačias netikėčiausias Jūsų svajones!

ŽUVYS

Jei norisi išsikalbėti ir gauti patarimų apie savo emocijas, nuotaiką, jausmus – kreipkitės į Žuvis. Šio zodiako ženklo atstovai gali labai susikoncentruoti, kalbėti viena tema ilgą laiką. Jie taip pat jautrūs išklausytojai, sugeria aplink esančią energiją ir padeda kitiems susitvarkyti su jų emocijomis. Žuvys taip pat patars, kaip labiau klausyti savo intuicijos, išlaisvinti vaizduotę ar interpretuoti savo sapnus. Svajotojai, nepriklausomi, romantikai, šie žmonės pagelbės Jums vengdami kritikos ir konfliktų. Kreipkitės į juos ir visais klausimais, kurie susiję su muzika, tapyba, filmais.

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).